Nowości

Wewnętrzne urządzenie Android TV firmy Walmart może kosztować tylko 30 USD

Wydaje się, że Walmart łączy się z urządzeniami do przesyłania strumieniowego za pomocą urządzenia Onn Android TV UHD Streaming Device, zgodnie z nową listą na swojej stronie internetowej (zauważoną przez 9to5Google). Nowe urządzenie do transmisji strumieniowej firmy (w tym przypadku bardziej spłaszczona kostka) jest obecnie notowane za 29,88 USD, ale jest również „niedostępne” – co może wynikać z faktu, że nie zostało jeszcze oficjalnie ogłoszone.

Według strony Walmart, urządzenie Onn Android TV UHD Streaming Device może, co nie jest zaskakujące, przesyłać strumieniowo w 4K i odtwarzać „Dolby audio” – chociaż nie ma innych udostępnionych szczegółów. To małe urządzenie obsługuje Android TV, łączy się z telewizorem przez HDMI i jest wyposażone w coś, co wygląda jak pilot z Asystentem Google z dedykowanymi przyciskami dla YouTube, Netflix, Disney Plus i HBO Max.

Urządzenie do przesyłania strumieniowego Walmart to dość skromny czarny kwadrat.
: Walmart

Pod względem projektu, jak 9to5Google zauważa, że ​​urządzenie do przesyłania strumieniowego Walmart ma wiele podobieństw z urządzeniem deweloperskim Google, ADT-3, aczkolwiek z marką elektroniki Walmart, „onn”, na wierzchu. Pilot dołączony do Onn również wydaje się korzystać z nowego projektu Google, o którym mówi się, że będzie dostarczany z wieloma nowymi produktami Google TV w 2021 roku.

Urządzenie Onn Android TV UHD Streaming ma więcej dedykowanych przycisków usługi przesyłania strumieniowego.
: Walmart

Walmart od wielu lat konkuruje z Amazon w zasadzie we wszystkich formach zakupów online i poza nim, więc wejście na rynek urządzeń do przesyłania strumieniowego z tym, co zasadniczo jest konkurentem Fire Stick, nie powinno być zaskakujące. W przypadku Walmart przestrzeń do przesyłania strumieniowego została ustandaryzowana i usprawniona na tyle, że prawdopodobnie stosunkowo łatwo jest stworzyć tanią kostkę do przesyłania strumieniowego, zaopatrzyć ją w tysiące sklepów i pozwolić klientom zająć się resztą.

Trudno nie umieścić urządzenia Walmarta w kontekście pozornego wyjścia TiVo z przestrzeni urządzenia do przesyłania strumieniowego. Pendrive’y i pudełka do transmisji strumieniowej stają się coraz bardziej grą dla dużych firm, które mogą osiągnąć skalę i niskie koszty, z którymi mniejsze firmy nie mogą nadążyć. Mają też zwykle lepszą kontrolę nad oprogramowaniem – dla Xperi, obecnego właściciela marki TiVo, Google integrując wyszukiwanie uniwersalne naśladuje dużą cechę, która odróżnia ją od konkurencji.

TiVo Stream 4K został uruchomiony za 70 USD, ale później spadł do 39 USD, co wydaje się być próbą konkurowania z Chromecastem za 50 USD z Google TV, 40 USD Roku Streaming Stick Plus i 50 USD Fire Stick 4K firmy Amazon. Zakładając, że 30 USD to rzeczywista cena urządzenia Onn Android TV UHD Streaming Device i faktycznie warto z niego korzystać, Walmart może rozpocząć kolejny wyścig na dno.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook