Oprogramowanie

Wiadomości Google otrzymują nowy projekt inspirowany jednym interfejsem użytkownika w najnowszych flagowych modelach Samsunga

Aplikacja Wiadomości Google zostanie przeprojektowana na urządzeniach Samsung Galaxy S21, dostosowując jej wygląd do innego oprogramowania One UI firmy Samsung, Programiści XDA raporty. Zrzuty ekranu opublikowane przez XDA a użytkownicy Reddit pokazują, że ekran główny aplikacji został podzielony na dwie sekcje: górny obszar informacyjny z licznikiem nieprzeczytanych wiadomości i dolną sekcję z linkami do każdej rozmowy.

Przeprojektowanie nastąpiło po decyzji Samsunga o używaniu aplikacji do przesyłania wiadomości Google jako domyślnej dla oferty S21 na wybranych rynkach. Po przeprojektowaniu aplikacja Wiadomości wygląda teraz tak, jakby należała jako domyślna, z wyglądem podobnym do innych programów Samsung, takich jak aplikacje Notatki lub Ustawienia. Jednak w Stanach Zjednoczonych Samsung Messages jest nadal domyślną aplikacją do obsługi wiadomości.

Ekran główny ma teraz duży obszar tytułu w górnej połowie.
Obraz: XDA Developers

9to5Google zauważa, że ​​Google wcześniej testowało przeprojektowanie, ale teraz jest ono szeroko wdrażane na urządzeniach S21 poza Stanami Zjednoczonymi. Ponieważ wygląd aplikacji jest teraz bardziej zgodny ze stylem projektowania Samsunga, interesujące będzie sprawdzenie, czy Samsung kusi, aby ustawić aplikację Google jako domyślną w Stanach Zjednoczonych.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook