Różności i nowinki technologia

Wiadomości NFT

Ilustracja: Alex Castro / The Verge

NFT są pozornie wszędzie – a teraz są tutaj

NFT to obecnie wielka rzecz w aktualnościach technologicznych, od ludzi próbujących dowiedzieć się, czym do cholery jest niezamienny token, po obawy o to, że mogą przyczynić się do kryzysu klimatycznego z powodu wymagań energetycznych, które mogą wiązać się z technologią blockchain. Wygląda też na to, że toczy się pojedynek z absurdalnymi wiadomościami związanymi z NFT: memy są sprzedawane jako NFT, Jack Dorsey sprzedaje tweeta za miliony dolarów, Taco Bell wskakuje do NFT o tematyce taco, ktoś zapłacił 69 milionów dolarów za JPG.

Dla tych, którzy chcą być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami z NFT, czy to hakerzy kradną je kolekcjonerom, kontrowersje na temat kogoś, kto sprzedaje sztukę przez innych ludzi jako NFT, czy Elon Musk … po prostu robi to, co robi, utrzymujemy Śledź to wszystko tutaj. A jeśli udało ci się to tutaj i nadal nie jesteś pewien, co to jest NFT, mamy wyjaśnienie, które może być w stanie pomóc.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook