Gry

Wiadomości „Save Titanfall” przerywają wartą miliardy dolarów serię EA „Apex Legends”

Strzelanka battle royale firmy Respawn Entertainment Legendy Apex okazał się hitem, z ponad 100 milionami unikalnych graczy i ponad 300 000 osób grających na Steam kiedyś w maju. Ale problem bulgoczący z jego wcześniejszego Upadek Tytana gry mają teraz wpływ na Wierzchołek, ponieważ raporty w mediach społecznościowych pokazują, że gracze natrafiają na wiadomości od osób hakujących grę z komunikatem „Save Titanfall”. Odrodzenie przyznał się do problemów na Twitterze, mówiąc: „Jesteśmy świadomi i aktywnie badamy problemy mające wpływ na playlisty @PlayApex, które uniemożliwiają graczom dostanie się do meczów”.

Problem trwa już od wielu godzin, a gdy gracze są dotknięci, nie mogą oni kolejkować nowych gier w tym samym czasie, co Wierzchołek organizuje specjalne wydarzenie, w którym gracze powracają do oryginalnych wersji dwóch pierwszych map (w tym dzielących się obszarów, takich jak Skulltown, na zdjęciu powyżej). Tak jak Gracz komputerowy i Kotaku raport, komunikaty pojawiały się dla graczy na PC i PS4. Dołączyłem do gry na PC i po zakończeniu meczu powitał mnie następujący komunikat wskazujący na stronę internetową „Save Titanfall”.

Wygląda na to, że ktokolwiek stoi za tym atakiem, robi to z powodu podobnych problemów, które wpłynęły na Upadek Tytana gry sięgające lat wstecz. Problem przypisywany jednej osobie wyrzucał graczy Titanfall 1 sesje na PC i zasypywały je rasistowskimi wiadomościami, czyniąc tytuł tylko dla wielu graczy w dużej mierze nie do zagrania, w numerze z 2019 roku.

W ostatnich miesiącach Respawn napisał na Twitterze, że „pomoc nadchodzi JAK NAJSZYBCIEJ” i “zespół prowadzi dochodzenie” problemy, takie jak ataki DDOS na Upadek Tytana serii, ale problemy trwają. Ponieważ hakowanie staje się problemem zatrzymującym grę dla franczyzy, na którą EA liczy, aby zapewnić ponad 750 milionów dolarów w rezerwacjach netto w roku finansowym 2022, rozwiązania nie mogą dłużej czekać.

Apex Legends to obecnie jedna z najbardziej udanych gier na rynku. Mamy teraz ponad 100 milionów unikalnych graczy w grze na konsole i komputery PC, a zaangażowanie graczy na całym świecie rosło na niewiarygodnym poziomie w ciągu ostatniego roku — i prognozujemy dalszy wzrost… Prognozujemy blisko 20% w skali roku roczny wzrost do 750 milionów dolarów w rezerwacjach netto dla Apex Legends w roku obrotowym 22, ze znacznym potencjałem wzrostu w tym roku i później, gdy uruchamiamy grę mobilną. — Andrew Wilson, dyrektor generalny EA (PDF)Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook