Foto

Więcej wczesnych ofert Prime Day 2020 ruszyło na Amazon

Amazon poinformował nas, że więcej ofert Prime Day 2020 rozpocznie się 6 października, a to już dziś. Od teraz możesz zaoszczędzić na większej liczbie telewizorów i innych inteligentnych produktów domowych, jeśli jesteś na rynku. Pamiętaj jednak, że musisz zalogować się na konto Prime, aby móc zobaczyć niektóre spadki cen. Jednym z nowo przecenionych urządzeń jest inteligentny wyświetlacz Amazon Echo Show 5, który kosztuje 45 USD zamiast 90 USD – to pełny 50-procentowy spadek ceny.

Echo Show 5 to najmniejszy inteligentny wyświetlacz Amazona, chociaż jest wyposażony w te same funkcje, które znajdziesz w większym Echo Show 8. Jeśli chcesz mieć mały, stosunkowo dyskretny wyświetlacz, którego możesz używać do oglądania filmów lub patrzenia przez Blink lub Pierścieniowe inteligentne kamery domowe, to solidna (i teraz niedroga) opcja.

Insignia 4K HDR TV z Fire TV Edition

: Amazon

Kolejny telewizor 4K z wbudowanym oprogramowaniem Amazon’s Fire TV otrzymał duży spadek cen. 43-calowy model Insignia, który został wydany w tym roku, kosztuje 200 USD (było 300 USD) dla członków Prime. To nie jest najcieńszy model na półkach sklepowych, ale prawdopodobnie będzie odpowiedni dla Ciebie lub kogoś innego, kto chce telewizora, który może odtwarzać zawartość biblioteki Amazon Prime Video, a także katalogów takich jak Disney Do tego YouTube, Netflix, Hulu i nie tylko. Ten telewizor jest wyposażony w trzy porty HDMI z obsługą wejść kablowych, Ethernet i kompozytowego wideo.

Blink Mini

: Cameron Faulkner / The Verge

Przewodowa inteligentna kamera domowa Blink Mini zwykle nie jest zbyt droga za 35 USD, ale dziś dla członków Prime kosztuje 10 USD mniej. Ten aparat o wartości 25 USD można postawić na stole lub przymocować do ściany, pochylony zgodnie z własnymi upodobaniami za pomocą dołączonego stojaka. A jeśli masz inteligentny wyświetlacz z obsługą Alexy (taki jak Echo Show 5 powyżej), możesz poprosić o widok tego, co widzi kamera w jednej chwili.

: Chris Welch / The Verge

W przypadku członków niebędących członkami programu Prime bezprzewodowe słuchawki Sony WF-XB700 zwykle kosztują 130 USD, ale teraz kosztują tylko 78 USD w Amazon i Best Buy. Cena jest ukryta na stronie produktu, ale zobaczysz, że ten rabat ma miejsce w Twoim koszyku. Mój kolega Chris Welch wysoko ocenił ten model w porównaniu z jakąś trudną konkurencją, mówiąc, że „brzmią po prostu rewelacyjnie w tej cenie, stabilność połączenia jest solidna (bez problemów z synchronizacją dźwięku podczas oglądania filmów), a ich genialne etui ładujące zawsze wyjaśnia, że wszystko ładuje się tak, jak powinno, dzięki lekko przezroczystej pokrywie ”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook