GryNowości

Wielkie zniżki na routery sieci Wi-Fi Eero w Czarny piątek powróciły

Spodziewałem się, że niektóre wygasłe oferty w Czarny piątek powrócą przed świętami i ta-da, to właśnie dzieje się dzisiaj. Widzimy dziś tylko kilka ofert powrotu od Best Buy i Amazon, ale są to jedne z najlepszych rabatów z Czarnego Piątku. Na krótkiej liście znajdują się wielopakowe routery Wi-Fi typu mesh firmy Eero oraz modele Apple Watch różniące się ceną, rozmiarem i możliwościami. Aha, i mała gra o nazwie Cyberpunk 2077 publikacje w ten czwartek i są na to okazje.


Wzmocnij swoje Wi-Fi

Siatkowe routery Wi-Fi Eero to dobry prezent, zarówno dla siebie, jak i dla kogoś, kogo znasz i kto ma spartaczoną sytuację Wi-Fi. Zarówno nowe routery Eero 6 z Wi-Fi 6, jak i tańszy model ostatniej generacji są przecenione, dając opcje oparte na budżecie i zapotrzebowaniu na prędkość Internetu. Oferta Eero Pro 6 nie jest przeceniana, przynajmniej na razie.

Router siatkowy Eero 6 (trójpak)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

System routerów kratowych Eero 6 obejmuje do 5000 stóp kwadratowych i jest dobry dla prędkości Internetu do 500 Mb / s. Obsługuje również Zigbee do łączenia inteligentnych urządzeń domowych.


Chwyć Apple Watch

Apple Watch Series 3 aż do najnowszych modeli Series 6 i SE są objęte rabatem w Best Buy. Moim ulubionym z tej grupy jest seria 5, która była trudna do zdobycia, odkąd zastąpił ją nowszy model. Możesz kupić zegarek 40 mm Series 5 z GPS za 300 USD, co daje mu tylko 40 USD więcej niż 259 USD SE. Przy tej różnicy cenowej otrzymujesz w większości ten sam projekt i sprzęt, ale z zawsze włączonym wyświetlaczem i obsługą robienia EKG.

Inną rzeczą, o której warto wspomnieć na temat dzisiejszej sprzedaży Best Buy, jest to, że kupując serię 6 lub SE, otrzymasz bezpłatną opaskę sportową w kolorze niebieskim.

Apple Watch Series 5

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Apple Watch Series 5 jest obecnie trudny do zdobycia, ale może być wart zachodu. Za niewiele więcej niż SE można dostać zegarek z zawsze włączonym wyświetlaczem i możliwością wykonywania EKG.


Zaoszczędź na Cyberpunk 2077 na niezliczone sposoby

CD Projekt Red’s Cyberpunk 2077 zostanie wydany w czwartek, 10 grudnia. A jeśli jeszcze nie zamówiłeś gry przed premierą, są sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy przed jej premierą. Po pierwsze, jeśli masz PS4 lub PS5, możesz zgarnąć wersję gry na PlayStation za 50 USD w Amazon, czyli 10 USD zniżki. Po drugie, Best Buy udostępnia ofertę „kup dwie, jedną gratis” na kilka gier, która zapewnia graczom bezpłatne aktualizacje nowej generacji. Ta promocja pojawia się zarówno w wersjach na PS4, jak i Xbox One wielu tytułów, w tym Cyberpunk 2077.

Cyberpunk 2077

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Najnowszy tytuł CD Projekt Red z otwartym światem, Cyberpunk 2077, zostanie wydany 10 grudnia po kilku opóźnieniach. Wersja gry na konsolę Xbox One nie jest już przeceniona, ale wersję na PS4 można znaleźć w Amazon za 10 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook