Gry

Wirtualna gra w dwa ognie w Knockout City jest jeszcze bardziej chaotyczna niż w rzeczywistości

Knockout City zabrał mnie z powrotem do dziecięcych gier w dwa ognie z jednym dźwiękiem: „bum!” Ten jeden dźwięk, który często słyszysz, gdy piłki do zbijania odbijają się w każdą stronę, pokazuje, jak dobrze wirtualna wersja gry w zbijaka naśladuje rzeczywistość – w tym cały chaos, który możesz zapamiętać z gier na placu zabaw.

Knockout City jest produkowany przez EA i Mario Kart Live: Home Circuit dewelopera Velan Studios, a jego główny tryb obejmuje mecze trzy na trzy z przeciwnikami online. W każdym meczu będziesz zbierać kulki do zbijania rozrzucone po mapach o tematyce miejskiej i rzucać nimi na niczego niepodejrzewające cele. Kiedy ładujesz rzut, gra automatycznie namierza cel, co oznacza, że ​​nie musisz martwić się o precyzyjne celowanie. Knockout City polega bardziej na synchronizowaniu strzałów, aby spróbować zaskoczyć przeciwnika, co zachęca gra, pozwalając ci robić takie rzeczy, jak zakręcanie lub zwodzenie strzału, aby zmienić taktykę.

Ktoś łapie piłkę w Knockout City.
: EA

Jednak jak w prawdziwym zbijaku, kluczowa część Knockout City nie tylko rzuca piłką, ale także ją łapie, co można zrobić, naciskając spust w odpowiednim momencie. A jeśli złapiesz rzuconą piłkę, poleci ona trochę szybciej, kiedy ją rzucisz. Uwielbiam próbować łapać czas. Dodaje Paper Mario– jak synchronizacja z bitwami (choć w znacznie szybszym tempie) i zmusza cię do zastanowienia się nad pozycją nie tylko do ataku, ale także do obrony.

Knockout City oferuje również fantastyczne elementy, których nie znajdziesz w prawdziwej grze w dwa ognie. Każdy mecz ma specjalny rodzaj zbijaka z unikalnymi mocami, jak kula-bomba, która wybucha przy uderzeniu. Moim ulubionym był multiball, który daje ci trzy piłki do zbijania na wyciągnięcie ręki, coś w rodzaju potrójnej skorupy w Mario kart.

W każdej chwili możesz się odwrócić siebie w piłkę, aby twoi koledzy z drużyny mogli cię złapać i rzucić w przeciwnika, aby szybko nokautować. Zbieranie się dla kolegi z drużyny jest prawie jak wręczanie im prezentu – takiego, który mogą rzucić na niczego niepodejrzewającą osobę z dużą prędkością – i jest to świetne narzędzie do pomocy kolegom z drużyny, kiedy tylko chcesz, bez konieczności komunikacji. Ostrzegamy jednak, że twoi wrogowie mogą również podnieść cię, gdy jesteś w formie piłki, co oznacza, że ​​mogą po prostu wyrzucić cię z mapy dla łatwego punktu.

Podobnie jak w przypadku prawdziwych gier w zbijaka, często wiele się dzieje Knockout City. To może sprawić, że łatwo stracisz orientację i zostaniesz znokautowany przez strzał, którego nie widziałeś. Czasami mecze mogą mieć długie przerwy, w których biegasz po mapie sam, zbijając piłkę w ręku, polując na przeciwnika. Czasami chciałbym, żeby mapy były trochę mniejsze, aby wymusić więcej konfrontacji. Ale w najlepszym wydaniu Knockout City mecze są zabawne i chaotyczne. Latające w lewo i w prawo kule do dodge pozwolą Tobie, Twoim kolegom z drużyny i przeciwnikom w ekscytującym tańcu uników, łapania i rzucania.

Knockout City nie chodzi jednak tylko o przechytrzenie przeciwników w zbijaku; gra oferuje również wiele sposobów na dostosowanie postaci, w tym ubrania, które mają na sobie, a nawet zwycięską pozę. Możesz zdobyć więcej przedmiotów kosmetycznych, wykonując wyzwania w grze, podnosząc swoją „uliczną rangę” (czyli podobnie Fortnite’s Przepustka bojowa) lub kupując je od Fortnite-jak sklep w grze.

Istnieje wiele sposobów na dostosowanie swojej postaci.
: EA

Jeśli chcesz się wymeldować Knockout CityEA oferuje pełną wersję gry za darmo do 30 maja na każdej dostępnej platformie, w tym na PC, PlayStation, Xbox i Nintendo Switch. Knockout City obsługuje zarówno grę krzyżową, jak i cross-progresję, więc możesz grać ze znajomymi bez względu na platformę, na której są, i przenosić swoje postępy na inne platformy. Po zakończeniu okresu próbnego gra będzie kosztować 19,99 USD – ale jeśli masz subskrypcję EA Play lub Xbox Game Pass Ultimate, będziesz mieć również dostęp do gry z jedną z nich.

Chociaż to nic nie kosztuje, bardzo polecam dawanie Knockout City szansa. Myślę, że naprawdę oddaje wrażenie grania w dwa ognie w formie gry wideo – i jest to świetne uczucie, gdy wykonujesz zwycięskie ujęcie satysfakcjonującym „whumphf”.

Knockout City jest już dostępny na PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X, Nintendo Switch i PC.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook