Gry

Wirtualna k-popowa grupa League of Legends, K / DA, wydaje w listopadzie swój pierwszy album

Zgodnie z obietnicą, K / DA – wirtualna grupa K-pop, która jest częścią stale rozwijającego się zespołu League of Legends wszechświat – jest w drodze pierwszy album. Dziś deweloper Riot ujawnił, że pierwsza EPka zespołu nosi tytuł Wszyscy wonukaże się 6 listopada. K / DA wydało swój pierwszy singiel po dwuletniej przerwie w sierpniu.

Jeśli zastanawiasz się, co to właściwie oznacza, oto krótkie wyjaśnienie: w 2018 r. Rocznik League of Legends Mistrzostwa Świata rozpoczęły się wspaniałym koncertem AR, na którym wystąpiła grupa K-pop złożona zarówno z postaci z gry, jak i prawdziwych gwiazd muzyki pop. To był intrygujący miks, który stał się wielkim hitem, a teraz Riot przywraca zespół w wielkim stylu. Oprócz EP jest też trwająca seria komiksów i konkurs tańca w stylu TikTok. Zespół zyskał również nowego członka dzięki wyszukanemu ujawnieniu z udziałem wirtualnego influencera.

Uwaga: obecnie w Szanghaju trwa edycja Mistrzostw Świata 2020, a finały zaplanowano na 31 października na nowo otwartym stadionie Pudong. Wydarzenie znane jest z uderzających ceremonii otwarcia, które zazwyczaj obracają się wokół muzyki; po imprezie K-pop 2018 odbył się holograficzny koncert hip-hopowy w zeszłym roku. Biorąc pod uwagę wszystkie ostatnie ogłoszenia, wydaje się prawdopodobne, że K / DA będzie w jakiś sposób zaangażowany w tegoroczne wydarzenie – w samą porę, aby promować album.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook