Różności i nowinki technologia

Witryna Trumpa zepsuła się twierdzeniem, że administrator Trumpa stworzył koronawirusa

Zrzut ekranu strony internetowej kampanii Trumpa, która została zniszczona przez hakerów.  Wiadomość o zniesieniu mówi
Powiększać / Witryna kampanii prezydenta Trumpa podczas jej krótkotrwałego zniszczenia.

Witryna prezydenta Trumpa została wczoraj na krótko zdewastowana przez hakerów, którzy przeprowadzili oszustwo związane z kryptowalutą i twierdzili, że Trump ma „przestępczy udział” w manipulowaniu wyborami i że jego administracja była zaangażowana w tworzenie koronawirusa.

Donaldjtrump.com wraca teraz do normalności, szukając darowizn i zachęcając zwolenników Trumpa do zarejestrowania się w celu głosowania. Zepsucie podobno trwało mniej niż 30 minut we wtorek wieczorem. Rzecznik kampanii Trumpa Tim Murtaugh wydał oświadczenie, w którym stwierdził, że kampania „współpracuje z organami ścigania w celu zbadania źródła ataku. Dane wrażliwe nie zostały ujawnione, ponieważ żadne z nich nie są faktycznie przechowywane w witrynie. Witryna została przywrócona ”.

Witryna podczas jej niszczenia miała logo Departamentu Sprawiedliwości i FBI nad wypełnioną literówką wiadomością:

ta witryna została zajęta

Świat ma już dość fałszywych wiadomości rozpowszechnianych codziennie przez prezydenta Donalda J Trumpa

nadszedł czas, aby świat poznał prawdę.

wiele urządzeń zostało naruszonych, co dało pełny dostęp do atutowego i krewnych. większość wewnętrznych i tajnych rozmów ujawnia ściśle tajne informacje dowodzące, że rząd atutowy jest zaangażowany w pochodzenie wirusa koronowego.

mamy dowody, które całkowicie dyskredytują pana Trumpa jako prezydenta. udowadniając swoje przestępcze zaangażowanie i współpracę z zagranicznymi podmiotami manipulującymi wyborami w 2020 roku. obywatele Stanów Zjednoczonych nie mają wyboru

Oszustwo związane z kryptowalutą

Wiadomość zawierała następnie prośbę o głosowanie, w pewnym sensie, przez przekazanie pieniędzy w formie monero, kryptowaluty rozliczanej jako bardziej prywatna alternatywa dla Bitcoina z „transakcjami [that] są poufne i niemożliwe do wyśledzenia. ”Na stronie Trumpa zniesławienie powiedziało, że ludzie mogą głosować„ tak, udostępniać dane ”, podając jeden adres monero lub„ nie, nie udostępniaj danych ”, przekazując je innemu.

„Dziś jest ten dzień – cały świat może zdecydować, czy chce poznać tę prawdę, czy nie. Po terminie porównamy fundusze i wykonamy wolę świata” – głosi komunikat.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook