Różności i nowinki technologia

Wkrótce każdy z dowolnej firmy może cię zwolnić

Slack wkrótce pozwoli każdemu komunikować się ze sobą. Nowa funkcja bezpośrednich wiadomości Slack Connect zostanie uruchomiona dla firm na początku 2021 r., Która rozszerza ideę wspólnych kanałów i umożliwia pracownikom bezpośrednie łączenie się z osobami z innych organizacji. Jeśli jesteś użytkownikiem Slack Connect, możesz udostępnić prywatny link innym użytkownikom Slack, aby bezpośrednio do Ciebie wysłać wiadomość.

Slack od miesięcy dążył do ułatwienia komunikacji między firmami. Slack Connect uruchomiony w czerwcu ma na celu umożliwienie dużym i małym firmom współpracy za pośrednictwem wspólnych kanałów. Międzyorganizacyjne DM to kolejny logiczny krok i część większego sposobu, w jaki Slack ma na celu zmniejszenie liczby wątków e-maili w obie strony wewnątrz i na zewnątrz firm.

Nowa funkcja DM w Slacku.
Luźny

„Możesz umieścić link na swoim profilu na Twitterze lub kod QR na wizytówce, za pomocą którego ludzie będą mogli się z Tobą skontaktować” – wyjaśnia Stewart Butterfield, dyrektor generalny Slack w wywiadzie dla The Verge. Ta funkcja jest przeznaczona głównie dla sprzedawców, którzy muszą komunikować się z dostawcami, klientami i innymi osobami bez konfigurowania wspólnego kanału Slack.

„Zasadniczo działa to tak, jak przesyłanie wiadomości na telefonie BlackBerry, więc ten odsyłacz jest odpowiednikiem tego, jak podam Ci mój kod PIN BlackBerry, ale kiedy wysyłasz do mnie wiadomość, nadal muszę Cię zatwierdzić” – mówi Butterfield. Firmy naturalnie będą miały kontrolę nad włączaniem tego i jest to coś, co najprawdopodobniej się włączy, ponieważ zapewnia ścieżkę audytu komunikacji związanej z pracą, a nie osoby zwracające się do iMessage, SMS-ów lub w inny sposób do współpracowników DM z różnych organizacji.

Slack umożliwia również nową funkcję zweryfikowanych organizacji na początku przyszłego roku, która zapewni znacznik wyboru dla zaufanych firm. Został zaprojektowany, aby upewnić się, że zaproszenia do kanału pochodzą od zweryfikowanych organizacji, zamiast weryfikować osoby, takie jak Twitter. Zarówno funkcja DM Slack Connect, jak i zweryfikowane organizacje pojawią się „na początku 2021 roku”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook