RTV

Woot sprzedaje odnowione laptopy Pixelbook Go, które nie mają marki Google

Woot sprzedaje partię odnowionych laptopów Pixelbook Go, zaczynając od 530 USD za model podstawowy z procesorem Intel Core m3, 64 GB pamięci i ekranem dotykowym FHD (zwykle 650 USD), aż do 790 USD za model Core i7 z 256 GB pamięci pamięć i 16 GB pamięci RAM. Obejmują one 90-dniową gwarancję Woot z możliwością przedłużenia ochrony o rok za pomocą planu ochrony SquareTrade. Sprzedawca twierdzi, że pomimo tego, że nie jest to jednostka detaliczna, będzie otrzymywać aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem Google do czerwca 2026 r. Woot nie podaje informacji o ich stanie fizycznym, co zwykle robi w przypadku odnowionych produktów.

Jeśli chodzi o rabaty, ceny są dobre, choć nie jest to najciekawsza rzecz w tych Chromebookach. Laptopy, które sprzedaje Woot (należący do Amazon), zostały zdegradowane. Tak jak w przypadku, na urządzeniu nie ma żadnych logo ani nazw Google. Zamiast tego – w tym miejscu robi się dobrze – ma „ProductName” wydrukowane nad klawiaturą, gdzie zwykle jest napisane „Pixelbook Go”. A na górnej części pokrywy, gdzie zwykle pokazuje Google „G”, całkowicie zniknęła w tych odnowionych modelach, z innym symbolem zastępującym go, jak ten, który pojawił się w tym wycieku Pixelbook Go, zanim laptop został faktycznie wydany.

Google powiedział The Verge nie dostarczał tych jednostek i nie wie, jak trafił do nich Woot, co wydaje mi się dość zabawne. Nie wiem jak ty, ale nigdy nie chciałem jednego z nich bardziej niż teraz. To tak, jakby mieć laptopa zrobionego specjalnie na potrzeby serialu telewizyjnego, w którym wszystkie nazwy marek zostały zastąpione podróbkami logo i nazwami.

Jeśli tak samo jak ja pociąga Cię ten odnowiony Pixelbook Go inny niż Google, możesz dziś sprawdzić ofertę Woot.

ProductName Pixelbook Go (odnowiony)

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

To odnowiony Google Pixelbook Go, ale bez logo Google na pokrywie lub nazwy laptopa nad klawiaturą. W ten sposób jest to przedmiot z limitowanej edycji, który ma dziwną, kuszącą moc.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook