GryTelefony

Wprowadzono na rynek gamingowy telefon RedMagic marki Tencent z ekranem 165 Hz

RedMagic, marka gier należąca do ZTE subdivision Nubia, wprowadziła na rynek nowy smartfon we współpracy z chińskim gigantem technologicznym i gamingowym Tencent. RedMagic 6 i 6 Pro to zaawansowane urządzenia, które można zamawiać już teraz w Chinach, a ich globalna premiera nastąpi jeszcze w tym miesiącu.

RedMagic 6 ma procesor Qualcomm Snapdragon 888, aktywne chłodzenie wentylatorem i 6,8-calowy wyświetlacz OLED 1080p z częstotliwością odświeżania 165 Hz, co czyni go najszybszym ekranem telefonu na rynku. RedMagic twierdzi również, że częstotliwość próbkowania jednym palcem wynosi do 500 Hz lub do 360 Hz w przypadku multitouch. Tymczasem czułe na dotyk pojemnościowe „wyzwalacze naramienne” z boku są próbkowane z częstotliwością do 400 Hz.

RedMagic 6 Pro jest w większości identyczny, ale ma do 18 GB pamięci RAM i ma szybszy system ładowania 120 W, który według RedMagic może w pełni naładować baterię 4500 mAh w zaledwie 17 minut. Model inny niż Pro 6 ma większą baterię 5050 mAh, ale wolniejszy system 66 W, który zajmuje 38 minut do pełnego naładowania.

Współpraca Tencent jest dość nietypowa. RedMagic twierdzi, że oprogramowanie telefonu jest zoptymalizowane pod kątem aplikacji Tencent, takich jak WeChat i QQ, z 50% większą prędkością odczytu i zapisu. Oprogramowanie do gier Solar Core firmy Tencent jest również wstępnie załadowane, a firma obiecuje, że poprawi szybkość reakcji gry, liczbę klatek na sekundę i opóźnienie sieci.

RedMagic 6 zaczyna się od 3799 juanów (~ 585 USD) za model z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci, ale można zapłacić prawie dwa razy więcej za w pełni załadowany RedMagic 6 Pro 18 GB / 512 GB – to będzie kosztować 6599 juanów (~ 1020 USD). Ceny globalne prawdopodobnie będą jednak inne; RedMagic ogłosi międzynarodowe plany wydania 16 marca.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook