NowościTelefony

Wreszcie dzwonek do drzwi z epoki pandemii

Alarm.com ogłosił nowe urządzenie dla każdego, kto martwi się, że odwiedzający złapią COVID-19 z ich dzwonka do drzwi. Zamiast używać przycisku, bezdotykowy wideodomofon jest przeznaczony do dzwonienia, gdy jego kamera wykryje odwiedzających stojących na wycieraczce. Alarm.com twierdzi, że jest to „pierwszy dostępny na rynku dzwonek do drzwi wideo, który dzwoni bez żadnego kontaktu”, a jego celem jest „zmniejszenie zagrożeń dla zdrowia publicznego i uczynienie wizyt domowych i dostaw bezpieczniejszymi dla wszystkich”.

W czymś, co wydaje się być przyznaniem, że tak jest dość zagmatwany sposób Aby zadzwonić do drzwi, z przodu znajdują się instrukcje, jak zadzwonić do urządzenia. Alarm.com sprzedaje również wycieraczkę do dzwonka, która instruuje odwiedzających, gdzie mają stanąć, aby dzwonek mógł ich dobrze widzieć. Biorąc pod uwagę, jak zdumieni, stwierdziliśmy, że większość kierowców dostawczych była przez Smart Delivery Box Yale, istnieje szansa, że ​​ten bezdotykowy dzwonek do drzwi może spowodować podobne zamieszanie.

Instrukcje, jak zadzwonić, znajdują się na samym dzwonku …
: Alarm.com

… a także akcesorium do wycieraczki, dostępne osobno.
: Alarm.com

Kiedy dzwonek Alarm.com wykryje osobę, odtwarza dzwonek w domu, wysyła powiadomienie na Twój telefon i rozpoczyna nagrywanie klipu wideo. Możesz widzieć i rozmawiać z gośćmi przez dzwonek do drzwi, a także integruje się z resztą inteligentnego systemu bezpieczeństwa domu Alarm.com, dzięki czemu może wyzwalać inne urządzenia, takie jak światła, po wykryciu osoby. Jego kamera to 1080p HDR, a także jest wyposażona w widzenie nocne w podczerwieni.

To godne podziwu, że głównymi osobami, które skorzystałyby na bezdotykowym dzwonku do drzwi, byliby kierowcy dostawczy, którzy stali się niezbędnymi środkami ratunkowymi dla osób unikających wychodzenia z domu. Ale nie jest jasne, jak bardzo pomocny może być dzwonek bezdotykowy.

Najnowsza rada amerykańskiego Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) mówi, że przenoszenie się na powierzchnię (np. Dotknięcie dzwonka do drzwi zanieczyszczonego wirusem, a następnie dotknięcie twarzy) „nie jest uważane za powszechny sposób rozprzestrzeniania się COVID-19”. Zamiast tego uważa się, że COVID-19 przenosi się z osoby na osobę najczęściej, gdy są ze sobą w bliskim kontakcie, czego nie potrzebujesz, aby uniknąć bezdotykowego inteligentnego dzwonka do drzwi.

Bezdotykowy wideodomofon Alarm.com jest już dostępny za pośrednictwem sieci partnerów instalacyjnych firmy. Na pytanie firma nie skomentowałaby dokładnie, ile kosztuje system, ale powiedziała, że ​​sam dzwonek kosztuje „poniżej 200 dolarów”.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook