GryNowościRTV

Wspaniałe kieszonkowe urządzenie kieszonkowe Analogue jest opóźnione do 2021 roku, ale zamówienia w przedsprzedaży są dostępne wkrótce

W zeszłym roku Analogue przedstawił Pocket, elegancki i nowoczesny komputer kieszonkowy zaprojektowany do odtwarzania wszystkich starych kartridżów Game Boy. Pierwotnie miała zostać uruchomiona w tym roku, ale ze względu na obecny stan świata ma zadebiutować w maju 2021 r. Analogue podaje „niefortunny stan rzeczy na świecie i wyzwania związane z łańcuchem dostaw poza naszą kontrolą” jako powód Opóźnienie. Ale jest dobra wiadomość. Analogue wkrótce rozpocznie zamówienia w przedsprzedaży na palmtop; otworzą się 3 sierpnia o 8:00 czasu pacyficznego / 11:00 czasu wschodniego.

Firma ujawniła również pewne niewielkie zmiany konstrukcyjne zarówno samego urządzenia ręcznego (przyciski start, select i home zostały przeniesione na spód urządzenia), jak i jego opcjonalnej stacji dokującej (Analogue twierdzi, że „gniazdo USB-C zostało zagłębione dla dodatkowej stabilności ”). Ponadto dostępne są nowe akcesoria, w tym przezroczysty plastikowy twardy futerał, szybka ładowarka i adaptery do kartridży, dzięki czemu możesz grać w gry z Game Gear, Neo Geo Pocket Color i Atari Lynx.

Jeśli zastanawiasz się, o co tyle zamieszania, Analogue ma długą historię tworzenia pięknego sprzętu zaprojektowanego specjalnie do grania w stare gry w przystępny sposób. Poprzednie przykłady obejmują Mega SG i Super Nt. Pocket to pierwsza wyprawa firmy do gier przenośnych i oferuje kilka kuszących funkcji: 3,5-calowy wyświetlacz LCD 665ppi wykonany ze szkła Gorilla Glass; bateria 4300 mAh z szacowanym sześciogodzinnym czasem odtwarzania; obsługa gier Game Boy, GBC i GBA; i wbudowany syntezator.

Analogue Pocket zostanie wydany za 199,99 USD, a opcjonalna stacja dokująca – która umożliwia granie w gry na telewizorze – kosztuje 99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook