Różności i nowinki technologia

Wspaniały musical Ratatouille TikTok sprzedał już ponad 1 milion dolarów w biletach

Plik TikTok Ratatouille musical – aka Ratatousical– zadebiutował online w Nowy Rok i sprzedał już ponad 1 milion dolarów w biletach, w całkiem dobrym nastroju do 2021 roku. Część sprzedaży biletów przyniesie korzyść Actors Fund, który wspiera artystów i pracowników branży rozrywkowej.

Musical pojawiał się na TikTok przez kilka miesięcy, a twórcy, w tym kompozytorzy, fani, projektanci, kostiumy i choreografowie, opracowali numery muzyczne, piosenki, a nawet fałszywy Playbill do fikcyjnego „show” na podstawie filmu animowanego Disney / Pixar z 2007 roku .

I nagle zaczęło się to dziać: Seaview Productions ogłosiło, że produkuje program we współpracy z TikTok, a nawet Disney / Pixar dał jej błogosławieństwo. Spektakl zyskał sławę gwiazd Broadwayu, którzy wykonali piosenki z crowdsourcingu, w tym Wayne Brady, który grał na szczurach jako Django, Andrew Barth Feldman jako Linguini, Ashley Park jako Colette, Kevin Chamberlin jako Auguste Gusteau, Andre de Shields jako Anton Ego Adam Lambert jako Emile i Tituss Burgess w roli Remy’ego, szczura, który uwielbia gotować. Na pokładzie była również 20-osobowa orkiestra Broadway Sinfonietta.

W musicalu znajdują się „The Rat’s Way of Life” i „Ratatouille Tango” stworzone przez TikToker Blake Rouse, a także „Anyone Can Cook” i piosenka, od której wszystko się zaczęło, „Remy the Ratatouille”. Nie miał w sobie całego blichtru i przepychu high-endowej produkcji na Broadwayu, ale kaliber występów, które dają z ich domów aktorzy, muzycy i tancerze (tak, nawet kopa!) Jest na najwyższym poziomie.

Feldman podsumował to po debiucie: „fantastycznie”.

Pod koniec programu zobaczymy również wielu twórców TikTok, którzy pomogli to wszystko połączyć. Nie jestem krytykiem teatralnym, ale uwielbiam musicale i znalazłem Ratatousical być twórczym triumfem, bardzo potrzebnym w czasie, gdy Broadway i reszta świata zostały zakłócone przez pandemię. I zgadzam się z krytykiem z Los Angeles Times który twierdzi, że przedstawienie może oznaczać nową drogę dla teatru muzycznego, bez strażników, którzy uniemożliwiają nowym talentom zaistnienie.

Ratatouille: The TikTok Musical

Nie zepsuję fabuły, ale bardzo mocno trzyma się fabuły z oryginalnego filmu. Nadal możesz zdobyć bilety na jednorazową transmisję strumieniową, która będzie dostępna do 19:00 czasu wschodniego 4 stycznia. Gorąco polecam to sprawdzić.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook