Różności i nowinki technologia

Wsparcie dla Samsung Galaxy S21 Ultra S Pen potwierdzone przez FCC

Lista FCC potwierdza, że ​​rysik Samsung S Pen może być używany z nadchodzącym flagowym telefonem firmy Galaxy S21 Ultra. Potwierdzenie, po raz pierwszy odkryte przez Urząd Androida, znajduje się w raporcie z testu dla numeru modelu SMG998B. Odkrycie to dodaje jasności niedawnym wypowiedziom prezesa Samsunga, TM Roha, który powiedział, że niektóre z „najbardziej lubianych funkcji” Galaxy Note pojawią się na innych urządzeniach Samsunga w 2021 roku.

Raport z testu FCC wyraźnie opisuje urządzenie EUT (Equipment Under Test), którego można używać z rysikiem S Pen zarówno w trybie najechania, jak i kliknięcia. „EUT można również używać z rysikiem (rysikiem S Pen). EUT współpracuje z rysikiem S Pen w dwóch różnych trybach sprzężenia indukcyjnego z detekcją ruchu rysika S Pen (najechanie i kliknięcie) w zakresie 0,53–0,6 MHz ”.

Odpowiednia sekcja raportu z testu FCC przedstawiająca obsługę S-PEN i inne funkcje.
Zrzut z ekranu: zgłoszenie FCC

Lista potwierdza również bezprzewodowy transfer mocy (do ładowania rzeczy, takich jak nadchodzące słuchawki douszne Galaxy Buds Pro), Wi-Fi 6E i UWB na jeszcze nie ogłoszonym Galaxy S21 Ultra. W zeszłym tygodniu Roh powiedział również, że Samsung planuje zrobić więcej z ultraszerokopasmowym pasmem w 2021 roku z pomocą partnerów, na przykład za pomocą UWB do lokalizowania obiektów lub domowego zwierzaka, otwierania drzwi i personalizowania samochodów.

Wszystko powinno stać się jasne na zbliżającym się wydarzeniu Samsunga w styczniu, prawdopodobnie w czwartek 14, jeśli plotki się utrzymają.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook