Różności i nowinki technologia

Współpraca GI Joe w Fortnite obejmuje skórkę Snake Eyes i figurkę

Ze wszystkimi ostatnio licencjonowanymi postaciami, w tym wszystkimi, od Sarah Connor po The Mandalorian, wirtualne pole bitwy Fortnite zaczyna przypominać plac zabaw pełen figurek akcji. Kiedy myślisz o tym w ten sposób, współpraca z GI Joe ma wiele sensu. Mając to na uwadze, Epic i Hasbro ogłosili, że kultowa postać Snake Eyes będzie dostępna jako część Fortnite wszechświat rozpoczynający się dzisiaj – zarówno w grze, jak i jako fizyczna zabawka.

Nowa wersja postaci nazywa się Snake Eyes: Zero Point edition, co jest aluzją do kluczowej części Fortnite tradycja (taka, która nabrała większego znaczenia w tym sezonie). Wersja w grze będzie dostępna od 30 stycznia za 1800 V-dolców, a 6-calowa figurka jest również dostępna w przedsprzedaży za 39,99 USD za pośrednictwem Hasbro Pulse. Hasbro mówi, że figurka będzie zawierała akcesoria inspirowane „bogatą historią postaci Snake Eyes”, a także kilka, które będą znane Fortnite fanów, jak klasyczna Boogie Bomb.

Na ich podstawie powstało już wiele zabawek i figurek FortniteTo oczywiście oryginalne postacie, ale ta współpraca wskazuje na coś innego, ponieważ umowy licencyjne stają się większą częścią battle royale. Następny przystanek, metaverse.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook