Gry

Wśród nas stoi za ogromnym wzrostem liczby pobrań aplikacji mobilnych Discord

Niespodziewany sukces gry InnerSloth Pośród nas była jedną z większych historii Twitcha, które wydarzyły się tego lata: w ciągu ostatniego miesiąca gra wzrosła o pełne 650 procent godzin oglądania w witrynie. (Stało się tak popularne tak nagle, że programiści z InnerSloth anulowali Wśród nas 2 skupić się bardziej na pierwszej grze).

Jego sukces zaowocował także innymi sukcesami. Pośród naswzrost popularności doprowadził do tego, że pobieranie aplikacji mobilnych Discord osiągnęło nowy poziom. Jak niedawno zauważył Adam Blacker z Apptopii: „Od 5 września Discord osiąga nowy życiowy rekord w pobieraniu aplikacji mobilnych każdego dnia”. To około 800 000 instalacji dziennie.

Obraz: Apptopia

Powód, dla którego Discord pobiera pliki i Pośród nasPopularność jest oczywiście powiązana, ponieważ gra wymaga czatu głosowego do działania. To ukryta gra fabularna; Twoim obowiązkiem jako członka załogi jest wywęszenie oszustów na twoim statku, zanim zabiją was wszystkich. Ponieważ gra jest wieloplatformowa i ponieważ musisz rozmawiać z kolegami z drużyny, aby znaleźć oszustów, ważne jest, aby znaleźć łatwy sposób komunikowania się ze wszystkimi na raz. Discord integruje się również dość ściśle z Twitchem, co oznacza, że ​​przesyłanie strumieniowe rozgrywki do świata jest jeszcze łatwiejsze.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook