Nowości

Wszystko, co właśnie ogłosił Amazon – jak ten szalony domowy dron

Widzimy, że miękki, organiczny kształt kuli odbijał się echem w nowej Echo Dot (60 USD), która ma zegar na tarczy jak jeden z zeszłorocznych kropek. Odnowiona Echo Dot Kids Edition (60 USD) jest oczywiście również kulą i zawiera szalenie urocze twarze tygrysa i pandy. Wkrótce nowy Tiger Ball Friend Twoich dzieci będzie mógł im czytać dzięki nowej funkcji Reading Sidekick. Subskrypcje Amazon FreeTime i FreeTime Unlimited, które zapewniają pakiet oprogramowania i usług dla dzieci, są teraz nazywane Amazon Kids i Kids +.

Nowe Echo 10 (250 USD) nie jest tak kuliste i nie ma jeszcze daty premiery. Używa kamer, aby powoli obracać się, aby spojrzeć na Ciebie na łodydze grzyba, i dodaje ulepszone funkcje połączeń wideo, takie jak panoramowanie cyfrowe, połączenia grupowe, Zoom i Amazon Chime.

Wszyscy członkowie naszej rodziny są teraz w domu, przez cały czas, na zawsze. Tak więc oprócz opieki nad dziećmi na nowym Echos, będziesz mógł również zainstalować Care Hub, aby sprawdzić, co dzieje się ze swoimi starszymi krewnymi. Ulepszone funkcje połączeń wideo obejmują obracanie się twarzą do Ciebie podczas chodzenia, cyfrowe panoramowanie, rozmowy grupowe, Zoom i Amazon Chime. Możesz także powiedzieć Alexie, aby usunęła wszystko, co powiedziałeś, lub powiedzieć Guard Plus, że jesteś nieobecny, aby mógł skanować w poszukiwaniu intruzów. Może zapomnieli o tej części, w której już nigdy nie wychodzimy z naszych domów.

Zaktualizowany router Wi-Fi

: Amazon

Amazon podjął w zeszłym roku firmę zajmującą się routerami siatkowymi Eero i szybko wypuścił nową, tańszą wersję systemu routerów Eero. Dziś Amazon wypuszcza nowe modele, które wyróżniają się przede wszystkim nową obsługą Wi-Fi 6. Wi-Fi 6 poprawia szybkość i niezawodność sieci domowej, ale wymaga nowego sprzętu.

Nowy Eero 6 kosztuje 129 USD i pojawi się 2 listopada. Dwuczęściowy system Eero 6 kosztuje 199 USD, a trzyczęściowy 279 USD. Eero Pro 6 oferuje lepszą wydajność dzięki trójzakresowemu systemowi anten, który umożliwia więcej jednoczesnych połączeń (model Pro obsługuje również pasmo Wi-Fi 5 GHz, co może zwiększyć stabilność połączeń, szczególnie w obszarach miejskich). Eero Pro 6 kosztuje 229 USD, dwupak to 399 USD, a pakiet obejmujący trzy paczki to 599 USD.

Dzwonkowy alarm samochodowy

: Amazon

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook