NowościTelefony

Wszystko, co zapowiedział Apple: Apple Watch 6, Apple Watch SE, iPad Air, Fitness +

Apple ogłosił również usługę subskrypcji strumieniowych treningów, która wydaje się być ukierunkowana na walkę z Peloton i innymi firmami wykorzystującymi trend fitnessu w domu.

Powiedz nam, co myślisz o tych nowych produktach w komentarzach poniżej. (Zarejestruj się tutaj, aby założyć konto.)

Nowa usługa Fitness + oferuje strumienie wideo z treningami w szeregu kategorii, takich jak joga, jazda na rowerze, trening siłowy, trening interwałowy o wysokiej intensywności i taniec. Możesz śledzić filmy na iPhonie lub telewizorze. Dane zebrane z Apple Watch będą wyświetlane na ekranie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu klienci będą mogli śledzić spalone kalorie i inne wskaźniki. Wszystkie te dane są następnie synchronizowane z istniejącą aplikacją fitness firmy Apple w celu późniejszego śledzenia. W przypadku sparowania z zegarkiem instrukcje ekranowe pojawią się również na Twoim nadgarstku. Tak więc, jeśli trener przypomni Ci o sprawdzeniu tętna, te liczby na zegarku staną się większe, aby łatwiej było je zauważyć na pierwszy rzut oka.

Apple twierdzi, że zajęcia będą prowadzone przez własnych instruktorów treningu Apple, a nowe sesje będą dodawane co tydzień. Fitness + będzie dostępny jeszcze w tym roku. Kosztuje 10 USD miesięcznie lub 80 USD rocznie, jeśli płacisz z góry.

Zbierać

Ale po co subskrybować tylko jedną usługę Apple, skoro można subskrybować je wszystkie? Apple obejmuje pakiet, udostępniając większość swoich usług subskrypcyjnych za jedną cenę. Pakiet o nazwie Apple One będzie zawierał Apple Music, Apple TV +, Apple Arcade i iCloud.

Ceny zaczynają się od 15 USD miesięcznie, co obejmuje 200 GB pamięci iCould. Abonament rodzinny umożliwia udostępnianie wszystkich tych podstawowych usług i zwiększa przestrzeń dyskową iCloud do 50 GB, a wszystko to za 20 USD. Poziom Premier dodaje nową usługę Fitness + i Apple News + oraz zapewnia 2 terabajty przestrzeni dyskowej za 30 USD. Apple twierdzi, że te pakiety będą dostępne tej jesieni.

Istnieją również dwa iPady

: Apple

Niedrogo Apple ma nowy model iPada bazowego. Niewiele się zmieniło na tym iPadzie ósmej generacji. To ten sam tablet, którego się spodziewałeś, tylko ze wzrostem wydajności. Jest dostępny w piątek w tej samej standardowej cenie iPada: 329 USD lub 299 USD dla klientów z rynku edukacyjnego.

Apple zarezerwowało swoje najbardziej ekscytujące zmiany projektowe dla nowego iPada Air. Firma zmieściła większy 10,9-calowy wyświetlacz w tej samej powierzchni, nadając nowemu Air bardziej gęstą rozdzielczość 2360 x 1640 pikseli. Touch ID jest teraz zintegrowany z górnym przyciskiem usypiania / budzenia, który ma szafirowe szkło na górze, dzięki czemu może zobaczyć Twój odcisk palca. Urządzenie ładuje się przez USB-C – mile widziana zmiana, ponieważ teraz możesz używać tego samego kabla do ładowania MacBooka i iPada. Jeszcze ważniejszy jest nowy chip wewnątrz, własny A14 Bionic firmy Apple. To sześciordzeniowa konstrukcja, która jest bardziej energooszczędna i zapewnia większą wydajność. Jest to również pierwszy chip zbudowany w procesie 5-nanometrowym, który ma stać się nowym standardem w branży komputerowej w ciągu następnego roku. Nowy iPad Air zaczyna się od 599 USD i trafia do sprzedaży w przyszłym miesiącu.

Aktualizacje oprogramowania jutro

Gdy obudzisz się w środę rano, na urządzeniach Apple zobaczysz kilka plakietek z powiadomieniami. Duża aktualizacja to iOS 14, która jutro pojawi się na iPhone’ach. Możesz przeczytać o wszystkich nowych funkcjach, które pojawią się na iPhonie w naszym zestawieniu iOS 14. iPad, Apple Watch i Apple TV również otrzymają aktualizacje oprogramowania w środę.

Brak nowych słuchawek

Spodziewaliśmy się osobistych gadżetów audio, takich jak nowy zestaw słuchawek nausznych i prawdopodobnie nowy głośnik HomePod. Ale nie udało im się dotrzeć do dzisiejszego wydarzenia, które było niezwykle krótkie i trwało nieco ponad godzinę. Jednak Apple najprawdopodobniej ogłosi kolejne ogłoszenie dotyczące sprzętu nawet w październiku, kiedy spodziewamy się, że zostanie ujawniony następny iPhone. Wszelkie dodatkowe produkty, szczególnie te, które zsynchronizują się z iPhonem, mogą wtedy zadebiutować. Bądźcie na bieżąco.


Więcej świetnych historii WIRED

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook