Nowości

Wszystko, co zapowiedział Apple, październik 2020 r .: iPhone 12, HomePod Mini, Beats Flex

We wtorek zaprezentowano również nowy HomePod. Podobnie jak poprzedni model, oryginalny HomePod 2018, nowy inteligentny głośnik jest pokryty delikatną siateczką i zwieńczony kolorowym wyświetlaczem dotykowym. W przeciwieństwie do starej kapsuły, ta nowa jest mniejsza, tańsza i kulista. Zabawa! HomePod Mini może odtwarzać strumieniowo utwory z Apple Music i może kontrolować wszystkie działania inteligentnego domu, których oczekujemy od głośnika sterowanego głosem. Oczywiście wrażenia użytkownika są ściśle zintegrowane z iPhone’em i Apple Watch. Pierwszy HomePod brzmiał wspaniale, a biorąc pod uwagę ostatnie osiągnięcia Apple z doskonale brzmiącym sprzętem audio, możemy spodziewać się, że ten mniejszy również będzie brzmiał ładnie.

Ma również atrakcyjną cenę zaledwie 99 USD. Wraz z rozprzestrzenianiem się tanich i niedrogich inteligentnych głośników od Amazon, Google, a nawet własnych partnerów AirPlay Cupertino, Apple potrzebuje czegoś tańszego niż HomePod za 299 USD, aby zachęcić ciekawskich Podów. Do sprzedaży trafi 6 listopada.

Sferyczne głośniki mają chwilę. W zeszłym miesiącu Amazon zaprezentował okrągły głośnik Echo, a teraz, gdy Apple objął sferę, możemy spodziewać się, że pojawią się również dziesiątki innych. Najnowszy głośnik Google, o nazwie Nest Audio, jest bardziej prostokątną plamą niż kulą, ale nie zapominajmy, że Google rzucił pierwszy kamień w sferycznych wojnach z inteligentnymi urządzeniami do strumieniowego przesyłania dźwięku w domu.

Beats Flex

Nowe słuchawki wyglądają jak Beats X, ale są znacznie ulepszone – i tańsze.

: Beats

Jedna z najfajniejszych zapowiedzi, jakie Apple ogłosiła dzisiaj, to także ta, która przeleciała poniżej radaru. Nie było to częścią prezentacji transmitowanej strumieniowo, ale Apple ma nową parę słuchawek za 50 USD o nazwie Beats Flex. Te opasane słuchawki douszne Bluetooth mogą pochwalić się 12-godzinną żywotnością baterii, ładowaniem USB-C, a nawet mają coś, co nazywa się technologią współdzielenia dźwięku, która pozwala zsynchronizować je z iPhonem, iPadem lub innymi słuchawkami Apple, aby słuchać tego samego muzyka razem.

Użytkownicy iOS będą czerpać korzyści z chipa Apple W1, który pozwala im sparować się jednym dotknięciem, ale spodziewamy się również, że będą one działać świetnie na Androidzie z bardziej normalnym cyklem parowania Bluetooth. Jedna rzecz, o której jeszcze nie słyszeliśmy? Wodoodporność, która mogłaby sprawić, że zerwaliśmy z decyzją o zakupie tych słuchawek dla tych, którzy biorą pąki na treningach.

Ta cena 50 dolarów jest również ważna. Apple nie będzie już wysyłać słuchawek w pudełku z iPhonem, więc użytkownicy będą potrzebować taniej opcji słuchawek, a najlepiej takich, które są bezprzewodowe.

Ładowanie MagSafe

Magnesy znów są fajne.

: Apple

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook