FotoTelefony

Wyciek Asus Zenfone 8 Flip łączy obracające się aparaty ze Snapdragonem 888

Następca Asusa zeszłorocznego Zenfone 7 wyciekł do sieci, wskazując na powrót odwracanej matrycy aparatów w telefonach 12 maja. Specyfikacje i zdjęcia dwóch nadchodzących urządzeń – Zenfone 8 i Zenfone 8 Flip – zostały opublikowane przez 91Mobile, na podstawie informacji dostarczonych przez przeciekający Ishan Agarwal. Jak sama nazwa wskazuje, 8 Flip ma trzy kamery wbudowane w mechaniczny mechanizm obracania, który obraca je nad górną krawędzią wyświetlacza, aby robić selfie, podczas gdy 8 ma dwie tylne kamery w bardziej standardowym prostokątnym wypukłości kamery.

Z przecieków wynika, że ​​Zenfone 8 Flip wydaje się być stosunkowo niewielkim wzrostem specyfikacji w porównaniu z zeszłorocznym Zenfone 7 Pro. Ma procesor Snapdragon 888 zamiast Snapdragon 865 Plus, ale nowy model ma taką samą masywną baterię 5000 mAH, 8 GB pamięci RAM i 256 GB pamięci wewnętrznej. Wyświetlacz OLED 1080p jest nadal pozbawiony wycięć dzięki odwracanym kamerom, wciąż o rozmiarze 6,67 cala i wciąż 90 Hz, zgodnie z wyciekiem. Podobno waży tyle samo przy 230 gramach, co może oznaczać kolejne ciężkie urządzenie.

Kamery również wyglądają podobnie, z jedną kluczową różnicą. Podczas gdy zeszłoroczny Zenfone 7 Pro miał 64-megapikselowy aparat główny w połączeniu z 8-megapikselowym teleobiektywem i 12-megapikselowym ultraszerokim, nowy 8 Flip najwyraźniej zamieni ultraszeroki na 12-megapikselowe makro. Ogólnie uważamy, że aparaty ultraszerokie są znacznie bardziej przydatne niż aparaty makro w telefonach, co sprawia, że ​​jest to niefortunna zmiana, jeśli jest dokładna.

Zenfone 8.
Wizerunek: 91Mobile

Tymczasem, według przecieku, standardowy Zenfone 8 jest znacznie bardziej tradycyjnym urządzeniem. Najwyraźniej będzie miał mniejszy 5,92-calowy wyświetlacz 1080p, ale wewnętrznie jest ten sam procesor Snapdragon 888 i 8 GB pamięci RAM, choć z mniejszą baterią 4000 mAh i 128 GB pamięci wewnętrznej. Podobno będzie również wyposażony w jeden aparat tylny mniej, ponieważ brakuje mu teleobiektywu 8 Flip. To powiedziawszy, powinien mieć ogólnie taką samą liczbę aparatów dzięki oddzielnemu aparatowi do selfie z dziurkowaniem z przodu. Jest również wyposażony w coraz rzadsze gniazdo słuchawkowe.

Nie podano żadnych szczegółów dotyczących cen ani dat premiery telefonów, ale wraz z premierą podobno w przyszłym tygodniu, nie będziemy musieli długo czekać na oficjalne informacje.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook