Różności i nowinki technologia

Wyciek Samsung Galaxy Buds Pro w praktycznym wideo

Nadchodzące, prawdziwe bezprzewodowe słuchawki Samsunga, Galaxy Buds Pro, ponownie wyciekły w ręce na wideo z YouTuber Digital Slang. Oprócz potwierdzenia specyfikacji wkładek dousznych i pokazania, jak wyglądają w prawdziwym świecie, film zawiera również pierwsze wrażenia na temat ich działania. Plik Powiedział YouTuber uzyskał niezapowiedziane wkładki douszne za pośrednictwem sprzedawcy na Facebooku, gdzie SamMobile zgłosił, że inni również je sprzedawali.

Powtarzając poprzednie raporty, Digital Slang mówi, że wkładki douszne mają stopień odporności na kurz i wodę IPX7, obsługują ładowanie bezprzewodowe i mają aktywną redukcję szumów. Dostępny jest również tryb przezroczystości, który pozwala użytkownikowi usłyszeć, co się dzieje wokół niego podczas noszenia słuchawek. Według Digital Slang, tryb przezroczystości słuchawek jest jednym z najlepszych, jakie słyszał z pary słuchawek, ale redukcja szumów nie spełnia tego, co oferuje AirPods Pro firmy Apple.

Dane techniczne wkładek dousznych niedawno wyciekły, pokazując ich specyfikacje w porównaniu z innymi słuchawkami Samsunga.
Wizerunek: WalkingCat

Nagranie wideo zawiera wiele szczegółów, które wyciekły na temat wkładek dousznych w ciągu ostatniego miesiąca. Widzieliśmy rendery, animacje 3D, a nawet zgłoszoną cenę 199 USD dzięki plikowi Arkusz specyfikacji wyciekł z WalkingCat. Żywotność baterii najwyraźniej wynosi do 8 godzin od samych wkładek dousznych, zwiększając się do 28 godzin po sparowaniu z etui ładującym, co stawia je na podobnym poziomie, jak specyfikacje poprzednich prawdziwych bezprzewodowych słuchawek dousznych Samsunga, Galaxy Buds Live.

Wszystko wskazuje na to, że Galaxy Buds Pro zostanie odsłonięty na kolejnym wydarzeniu Unpacked Samsunga, które teraz oficjalnie ma się odbyć 14 stycznia. Inne urządzenia oczekiwane na tym wydarzeniu obejmują linię smartfonów Galaxy S21, a także urządzenia śledzące podobne do Samsunga.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook