Nowości

Wyciek Samsunga Galaxy Z Fold 2 prezentuje aparaty dziurkowane i większy wyświetlacz zewnętrzny

Nadchodzący Samsung Galaxy Z Fold 2 właśnie uzyskał największy jak dotąd wyciek, pokazując odnowiony projekt flagowego składanego następcy firmy, który ma zostać ogłoszony na nadchodzącym wydarzeniu Galaxy Unpacked 5 sierpnia wraz z Galaxy Note 20, via MySmartPrice.

Nowe rendery pokazują znacznie ulepszony projekt, z kamerą dziurkowaną zastępującą duże wycięcie narożne dla aparatu wewnętrznego i nowym, pełnowymiarowym wyświetlaczem na zewnątrz telefonu (zamiast małego ekranu w oryginale). Wcześniejsze pogłoski wskazywały, że wyświetlacze te mają 7,7 cala dla wewnętrznego, składanego wyświetlacza i 6,23 cala dla panelu zewnętrznego (w porównaniu z 7,3-calowymi i 4,6-calowymi wyświetlaczami w oryginale). Z tyłu telefonu widoczny jest nowy system potrójnego aparatu, który pasuje do projektu wyciekającego Galaxy Note 20 Ultra.

Wizerunek: MySmartPrice

Oczekuje się również, że Galaxy Z Fold 2 zaktualizuje wewnętrzny procesor do najnowszego chipsetu Snapdragon 865 Plus, wraz z baterią 4356 mAh i bezprzewodowym ładowaniem 15 W. Wycieki pasują również do rozmytego obrazu Z Fold 2, który użytkownik Twittera @ hwangmh01 opublikował 28 lipca.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook