Różności i nowinki technologia

Wyciek z nadchodzących słuchawek Sony 1000XM4 ujawnia zupełnie nowy projekt

Sony zbliża się do premiery kolejnego zestawu prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych z redukcją szumów Blog Walkman. Istnieją obrazy WF-1000XM4 prawie pod każdym kątem i pokrywają się z pierwszym wyciekiem w lutym.

Nowy projekt różni się znacznie od starzejących się 1000XM3. Wygląda na to, że Sony znacznie zmniejszyło rozmiary tych słuchawek; nie mają już spłaszczonego kształtu pigułki, dzięki czemu są bliżej konkurentów, takich jak Galaxy Buds Pro, Sennheiser Momentum True Wireless 2 i inne wkładki douszne o okrągłej konstrukcji zewnętrznej. Sony przesunęło swoje logo na bok, więc tym razem branding nie będzie tak oczywisty.

Firma Sony dokonała kilku poważnych zmian konstrukcyjnych.
Wizerunek: Blog Walkman

Firma trzyma się swojej charakterystycznej estetyki czerni i miedzi / różowego złota. Te wkładki douszne są w większości czarne, ale wokół mikrofonów zewnętrznych używanych do redukcji szumów są akcenty. Sony odnowiło również etui ładujące, które najwyraźniej będzie obsługiwać ładowanie bezprzewodowe – coś, co oferuje wiele wysokiej jakości słuchawek dousznych wydanych po 1000XM3s. Etui może ładować się szybciej, gdy jest podłączone, ponieważ moc ładowania została zwiększona.

Na podstawie wniosków o zachowanie poufności przedstawionych przez Federalną Komisję Łączności firmy Sony, Blog Walkman podejrzewa, że ​​wkładki douszne WF-1000XM4 mogą zostać oficjalnie ogłoszone już w przyszłym miesiącu. Czy tym razem będą odporne na wodę i pot? To było znaczące zaniedbanie w poprzednim modelu. A co z obsługą LDAC? Miejmy nadzieję, że za kilka tygodni poznamy wszystkie szczegóły.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook