Nowości

Wyciek zrzutów ekranu Windows 11, nowe menu Start i nie tylko

Zrzuty ekranu nadchodzącego systemu operacyjnego Microsoft Windows 11 pojawiły się dzisiaj w Internecie. Zrzuty ekranu, pierwotnie opublikowane w chińskiej witrynie Baidu, pokazują nowy interfejs użytkownika systemu Windows 11 i menu Start. Zmiany w interfejsie użytkownika wyglądają bardzo podobnie do tego, co pierwotnie znaleziono w systemie Windows 10X, zanim firma Microsoft anulowała ten projekt na rzecz systemu Windows 11.

Ikony aplikacji są teraz wyśrodkowane na pasku zadań, z nowym przyciskiem Start i menu. Menu Start to uproszczona wersja tego, co obecnie istnieje w systemie Windows 10, bez Live Tiles. Obejmuje przypięte aplikacje i możliwość szybkiego wyłączenia lub ponownego uruchomienia urządzeń z systemem Windows 11. Na zrzutach ekranu system operacyjny jest identyfikowany jako Windows 11 Pro i możemy potwierdzić, że są one oryginalne.

Podczas gdy Microsoft anulował swój system operacyjny Windows 10X, firma wyraźnie ponownie wykorzystuje dużą część tej pracy z Windows 11. Windows 10X został pierwotnie zaprojektowany dla urządzeń z dwoma ekranami, zanim przestawił się na tradycyjne laptopy, a następnie został anulowany. Windows 10X zawierał szereg udoskonalonych i uproszczonych aspektów systemu Windows, a niektóre z nich są obecne na zrzutach ekranu, które wyciekły.

Microsoft dawał wskazówki, że jest gotowy do uruchomienia Windows 11. Gigant oprogramowania organizuje specjalną imprezę Windows 24 czerwca, aby ujawnić swój następny system operacyjny. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 11:00 czasu wschodniego, a zaproszenie zawiera okno, które tworzy cień z konturem, który wygląda jak liczba 11. Kierownictwo firmy Microsoft również od miesięcy drażniło się z ogłoszeniem „następnej generacji systemu Windows”, a jeden z nich nawet to opisał. jako „nowa wersja systemu Windows” ostatnio. Microsoft również drażnił się z Windowsem 11 podczas 11-minutowego filmu w zeszłym tygodniu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook