Foto

Wyciekają obrazy Pixel 4A 5G, pokazując podwójne tylne kamery i gniazdo słuchawkowe

Brytyjski sprzedawca John Lewis przypadkowo opublikował zdjęcia Google Pixel 4A 5G trochę wcześniej, dając nam szczegółowe spojrzenie na nowy telefon średniej klasy. Obrazy, zauważona pięścią 9to5Google, są przypadkowo wyświetlane na liście sprzedawcy Pixel 4A 4G LTE, gdzie pokazują logo 5G na pasku stanu telefonu i układ tylnego aparatu, który nie pasuje do Pixel 4A. Obrazy potwierdzają kilka specyfikacji Pixela 4A 5G, które wyciekły wczoraj, w tym drugą tylną kamerę i gniazdo słuchawkowe, które zostało przeniesione z Pixela 4A.

Pixel 4A 5G to jeden z dwóch telefonów, które Google ogłosił wcześniej na tę jesień, drugi to Pixel 5. Ostatnie przecieki dla tych dwóch urządzeń twierdzą, że specyfikacje Pixela 4A 5G ustawią go gdzieś pomiędzy Pixel 5 i Pixel 4A w ofercie smartfonów Google 2020. Specyfikacje pasują do Pixela 5 w niektórych obszarach, 4A w innych i dzielą różnicę na resztę.

Pokazane urządzenie ma zamontowany z tyłu czujnik odcisków palców, podobnie jak Pixel 4A, a na jego górnej części znajduje się wycięcie w kształcie gniazda słuchawkowego.
: John Lewis

Z przodu widać wycięcie dziurkacza.
: John Lewis

Na przykład 4A 5G będzie podobno mieć procesor Snapdragon 765G i podwójne tylne kamery (w tym 12,2-megapikselowy szerokokątny i 16-megapikselowy ultraszerokokątny), podobnie jak Pixel 5, ale będzie miał 6 zamiast 8 GB pamięci RAM i brak adresu IP -ocena na pył lub wodę, jak 4A. Następnie, jeśli chodzi o baterię, jej pojemność 3885 mAh stawia ją między 3140 mAh Pixela 4A a 4,080 mAh Pixela 5.

Opierając się na wyciekach, jeden obszar, w którym Pixel 4A 5G może pokonać zarówno 4A, jak i 5, ma rozmiar ekranu. Chociaż ma tę samą rozdzielczość 2340 x 1080 co zarówno Pixel 5, jak i 4A, jest większy niż oba przy 6,2 cala. Podobno ma jednak tylko częstotliwość odświeżania 60 Hz, podczas gdy Pixel 5 ma mieć wyświetlacz 90 Hz.

W przeciwnym razie jest to bardzo podobne urządzenie do Pixela 4A. W lewym górnym rogu ekranu znajduje się wycięcie w wycięciu na aparat do selfie, a czujnik odcisków palców zamontowany z tyłu.

Google już ogłosił, że nowy Pixel 4A 5G będzie kosztował 499 USD, gdy zostanie wydany jesienią tego roku. Ponieważ wydarzenie Google zaplanowano na 30 września, nie będziemy musieli długo czekać na oficjalne potwierdzenie tych szczegółów.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook