Foto

Wyciekłe rendery pokazują Samsunga Galaxy A72 5G

Wycieki nadchodzą szybciej, gdy zbliżamy się do 2021 roku, kiedy to Samsung ma ogłosić nową partię smartfonów. Widzieliśmy przebłyski, jak może wyglądać flagowy Galaxy S21, a dzięki seryjnemu wyciekowi OnLeaks / Steve Hemmerstoffer wydaje się, że po raz pierwszy spojrzeliśmy na szczyt bardziej przyjaznej dla budżetu serii A. Te rzekome rendery Galaxy A72 5G wskazują, że przynajmniej na zewnątrz zmiany w stosunku do jego poprzednika A71 są subtelne.

Samsung Galaxy A72 5G z przodu iz tyłu

Wygląda na to, że Galaxy A72 5G ma 6,7-calowy wyświetlacz, podobnie jak jego poprzednik.
: Steve Hemmerstoffer / OnLeaks

Zdjęcia przedstawiają 6,7-calowy wyświetlacz z wyśrodkowanym aparatem z dziurkowaniem, który jest zgodny z A71. To urządzenie wykorzystywało bardzo ładny panel Super AMOLED Plus 1080 x 2400 pikseli. Wygląda na to, że A72 oferuje trzy kamery skierowane do tyłu oraz czujnik głębi, który jest również zgodny z poprzednim modelem, chociaż położenie lampy błyskowej i aparatu do pomiaru głębokości nieznacznie się zmieniło. Dla porównania, A71 oferował 64-megapikselowy aparat główny (jeden z głównych wyróżników w stosunku do obniżonego A51 5G) wraz z 12-megapikselowym ultraszerokim, 5-megapikselowym aparatem makro i 5-megapikselowym przetwornikiem głębi.

Wyciekły rendery Samsunga Galaxy A72 5G

Wygląda na to, że Samsung nie rezygnuje całkowicie z gniazda audio 3,5 mm
: Steve Hemmerstoffer / OnLeaks

Wygląda na to, że w Roku Pańskim 2021 nadal będziemy mogli kupować telefony z gniazdem słuchawkowym 3,5 mm. A71 oferował jeden i wygląda na to, że funkcja ta pozostanie przynajmniej przez następną generację. I oczywiście możemy spodziewać się funkcji nagłówkowej telefonu, kompatybilności z 5G, oferowanej również w następnej generacji. A71 zapewniał łączność 5G w paśmie mmWave i poniżej 600 MHz, więc rozsądniej jest założyć, że A72 również.

Ponownie nie mamy potwierdzenia oficjalnej daty premiery ani ceny Galaxy A72 5G. Coraz bardziej prawdopodobne jest, że zobaczymy co najmniej Galaxy S21 za kilka tygodni, ale mniej jasne jest, czy wtedy też zadebiutują urządzenia z serii A.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook