Różności i nowinki technologia

Wyciekły obraz marketingowy Google pokazuje Pixel 5 na zielono

Mówi się, że Google Pixel 5 ma pojawić się w nowym zielonym kolorze (zielono-zielony?) Oprócz czarnego, ale nie musisz czekać do końca tego miesiąca, aby zobaczyć, jak to będzie wyglądać. Ta właśnie konfiguracja nadchodzącego flagowego telefonu Google wydaje się być obnażona w przecieku marketingowym, zauważonym przez WinFuture (przez 9to5Google). Telefon jest odwrócony ekranem do dołu, pozostawiając widoczny tylny czytnik linii papilarnych i całkowicie plastikowy tył, a oba szczegóły pokrywają się z dotychczasowymi plotkami.

Nie jest to zaskakujące, biorąc pod uwagę, jak wiele technologii Google ma tendencję do wycieków, ten obraz przedstawia również kolejne spojrzenie na inteligentny głośnik Google Nest Audio i jego nowy Chromecast z odświeżonym interfejsem Google TV. Oba produkty zostały niedawno zauważone w sklepach detalicznych w USA, więc ten wyciek nie tylko wydaje się być uzasadniony, ale ich premiera jest prawdopodobnie bliska. Dobra robota, Google!

Google Pixel 5

WinFuture twierdzi, że to nowy zielony Pixel 5
WinFuture

Spojrzenie na ten jeden obraz powinno dać ci dość zaskoczenia, co spodziewamy się, że Google uruchomi na swoim następnym wydarzeniu sprzętowym 30 września. Podsumowując, Pixel 5 firmy Google to jego nowy flagowy telefon, a podobno specyfikacje obejmują sześciocalowy ekran OLED, procesor Snapdragon 765G z obsługą 5G, 8 GB pamięci RAM, 128 GB pamięci wewnętrznej, akumulator 4080 mAh, wodoodporność IP68, i szybkie ładowanie USB-C 18 W.

Mówi się, że Pixel 5 zadebiutuje wraz z Pixel 4A 5G, wyższą wersją Pixela 4A, która może łączyć się z sieciami 5G. Mówi się, że nowy Chromecast zawiera pilota i, w przeciwieństwie do poprzednich wersji, będzie obsługiwał nowy interfejs użytkownika Google TV, zamiast służyć jako urządzenie, które może przesyłać treści z telefonów na telewizory.

Nie będziemy musieli długo czekać, aby zobaczyć, co Google ma w zapasie na sprzęt do końca 2020 roku. W środę, 30 września, o godzinie 11:00 czasu polskiego / 14:00 czasu wschodniego odbędzie się wydarzenie. Będziemy szczegółowo omawiać to wydarzenie i zapowiedziane podczas niego urządzenia w witrynie, więc bądźcie czujni.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook