Nowości

Wyciekły obraz Samsung Galaxy Buds Pro ujawnia nowy zaokrąglony design

Wyciekły obraz nadchodzących prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych Samsung Galaxy Buds Pro dzięki znanemu przeciekowi Evanowi Blassowi.

Widoczny obraz słuchawek u góry tego postu. Wyglądają na bardziej zaokrąglone niż Galaxy Buds i Galaxy Buds Plus. Oto obraz tego, jak wyglądają Galaxy Buds Plus dla porównania:

Blass opublikował również render, który najwyraźniej pokazuje obudowę Galaxy Buds Pro – render wygląda podobnie do schematu obudowy znalezionego w ostatnich dokumentach FCC dla Galaxy Buds Pro. Zamiast bardziej podłużnego kształtu etui na Galaxy Buds i Galaxy Buds Plus, etui na Galaxy Buds Pro wygląda bardziej na kwadrat z zaokrąglonymi rogami, jak w przypadku słuchawek Samsung Galaxy Buds Live w kształcie fasoli.

Wyciekły render etui Galaxy Buds Pro.
: Evan Blass

Nowy kształt i nowe etui to nie jedyne nowe aktualizacje, które podobno pojawią się w Galaxy Buds Pro – mogą również mieć aktywną redukcję szumów i ulepszenia trybu otoczenia, zgodnie z SamMobile. Oczekuje się, że Galaxy Buds Pro zostanie ujawniony wraz z telefonami Galaxy S21 w styczniu, SamMobile raporty.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook