FotoNowości

Wydarzenie Apple „Time Flies”: 9 największych ogłoszeń

Firma Apple właśnie zakończyła imprezę „Time Flies”, pierwszą jesienną imprezę w tym roku i chociaż wciąż czekamy na nowe iPhone’y, firma zdjął z siebie nowe zegarki Apple i iPady. I tak jak tegoroczny WWDC, wszystkie wiadomości otrzymaliśmy poprzez wideo transmitowane w Internecie; nie było osobistego wydarzenia towarzyszącego przybyciu nowych produktów.

Na naszym blogu na żywo, z komentarzami Nilaya Patela i Dietera Bohna, można obejrzeć całą rozgrywkę. Ale jeśli chcesz poznać tylko największe zapowiedzi z serialu, czytaj dalej.

: Apple

Apple ogłosił Apple Watch Series 6 i ma na pokładzie nowy czujnik stanu zdrowia: za pomocą nowego zegarka możesz mierzyć nasycenie krwi tlenem. Seria 6 jest również zasilana przez nowy układ S6, który według Apple jest dwurdzeniowym procesorem opartym na A13 Bionic w telefonie iPhone 11.

Apple twierdzi, że ekran Apple Watch Series 6 może być 2,5 razy jaśniejszy na zewnątrz, a także ma zawsze włączony wysokościomierz. Seria 6 jest dostępna w wielu nowych kolorach, w tym w niebieskiej aluminiowej obudowie, złotej stali nierdzewnej, szarej stali nierdzewnej zwanej grafitem i po raz pierwszy w Apple Watch Product Red. Istnieje wiele nowych zegarków, w tym tarcza zegarka, która pokazuje Memoji.

Apple ogłosił również nowy typ opaski na nadgarstek o nazwie Solo Loop. To rozciągliwa silikonowa pętla bez zapięcia. Jest dostępny w wielu rozmiarach i jest dostępny w siedmiu różnych kolorach. Istnieje również pleciona pętla Solo Loop dostępna w pięciu kolorach.

Apple Watch Series 6 zaczyna się od 399 USD za wersję GPS. Możesz go zamówić w przedsprzedaży już dziś, a będzie dostępny w piątek.

: Apple

Apple zadebiutował również tańszym Apple Watch o nazwie Apple Watch SE. Ma wiele takich samych funkcji jak seria 6, w tym wbudowany akcelerometr, żyroskop, zawsze włączony wysokościomierz i wykrywanie upadku, ale jest zasilany przez układ S5 używany w zeszłorocznym modelu Series 5. Szczególnie nieobecny jest zawsze włączony wyświetlacz, który miała seria 5.

Apple Watch SE zaczyna się od 279 USD i możesz go zamówić w przedsprzedaży już dziś, zanim będzie dostępny w piątek. Istnieje jednak wciąż tańsza wersja Apple Watch: Apple będzie nadal sprzedawać serię 3, której ceny zaczynają się od 199 USD.

Apple powiedział, że usuwa zasilacz USB z pudełek Apple Watch, aby zmniejszyć jego wpływ na środowisko. Krążą pogłoski, że Apple wyjmuje ładowarkę z pudełek nadchodzących iPhone’ów, ale firma oficjalnie wykonała dziś ruch z Apple Watch.

: Apple

Firma Apple ogłosiła nową funkcję Family Setup, która umożliwia zarządzanie wieloma zegarkami Apple z jednego iPhone’a. Jednak funkcja ta wymaga, aby zegarki Apple miały połączenie komórkowe i będzie działać tylko z urządzeniami z serii 4 lub nowszymi. Z jednego iPhone’a możesz zarządzać kontaktami podłączonymi do Apple Watch, z którymi mogą się komunikować, a także otrzymywać automatyczne powiadomienia o lokalizacji.

: Apple

Apple ujawnił nowego iPada Air z projektem obejmującym cały ekran, podobnie jak iPad Pro firmy. Ma większy 10,9-calowy wyświetlacz Liquid Retina o rozdzielczości 2360 x 1640. Firma przeniosła przycisk Touch ID z przodu urządzenia na górę w przycisku usypiania / budzenia.

Nowy iPad Air ma również nowy chip zaprojektowany przez Apple: 5nm A14 Bionic. Apple twierdzi, że ma 6-rdzeniowy procesor, nową 4-rdzeniową architekturę GPU i 16-rdzeniowy silnik neuronowy. Jeśli chodzi o aparaty, ma ten sam 12-megapikselowy tylny aparat w iPadzie Pro, ale z ulepszoną stabilizacją wideo, a także ma przedni 7-megapikselowy aparat FaceTime HD. Port Lightning został również przełączony na USB-C.

Nowy iPad jest dostępny w pięciu kolorach – błękitnym, zielonym, srebrnym, gwiezdnej szarości i różowym złocie – a ceny zaczynają się od 599 USD. Apple twierdzi, że będzie dostępny w przyszłym miesiącu.

: Apple

Firma Apple ogłosiła nowy iPad ósmej generacji, który ma taki sam wygląd jak jego poprzednik, z dużymi ramkami na górze i na dole oraz przyciskiem Touch ID z przodu. Zaktualizował elementy wewnętrzne, ponieważ teraz jest wyposażony w chip A12 Bionic. Zaczyna się od 329 USD i możesz go zamówić w przedsprzedaży już dziś. Będzie dostępny w piątek 18 września.

: Apple

Apple wprowadza nową usługę subskrypcji premium o nazwie Fitness Plus. Chociaż integruje się z iPhone’ami, iPadami i Apple TV, Apple twierdzi, że jest zbudowany dla Apple Watch. Istnieje 10 różnych rodzajów ćwiczeń, w tym joga, jazda na rowerze i taniec, a firma twierdzi, że nowe treningi będą dodawane co tydzień. Usługa zostanie uruchomiona przed końcem roku. Będzie to kosztować 9,99 USD miesięcznie lub możesz wykupić subskrypcję na cały rok za 79,99 USD.

: Apple

Apple ogłosił nowe pakiety subskrypcji „Apple One”, które łączą wiele usług firmy w różnych przedziałach cenowych. Najtańszy pakiet to 14,95 USD miesięcznie z Apple Music, Apple TV Plus, Apple Arcade i 50 GB miejsca na iCloud. Plan rodzinny dodaje 200 GB przestrzeni dyskowej iCloud do tej oferty za 19,95 USD miesięcznie i można ją udostępniać maksymalnie sześciu osobom. Pakiet Premier dodaje Apple News Plus, Fitness Plus i 2 TB pamięci masowej iCloud za 29,95 USD miesięcznie, a także można go udostępniać maksymalnie sześciu osobom.

Apple opublikuje jutro, 16 września, kilka aktualizacji oprogramowania, w tym iOS 14, iPadOS 14, watchOS 7 i tvOS 14. Firma poinformowała również, że wszystkie zapowiedziane dziś produkty sprzętowe będą miały nowe oprogramowanie na pokładzie.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook