FotoNowości

Wydarzenie Apple’s Spring Loaded: 8 największych ogłoszeń

Firma Apple właśnie zakończyła wydarzenie „Spring Loaded”, ogłaszając nowe iPady, komputery iMac i nie tylko. Był pełen wiadomości z firmy.

Jeśli chcesz przeczytać o tym, co zostało ogłoszone, zajrzyj na nasz blog na żywo z komentarzami Nilaya Patela, Dietera Bohna i Chaima Garthenberga. Ale jeśli chcesz tylko wiadomości, czytaj dalej.

Nowy iPad Pro firmy Apple.
: Apple

Apple zaprezentował swoje najnowsze tablety iPad Pro i są one wyposażone w ten sam zaprojektowany przez Apple układ M1 w komputerach MacBook Air, MacBook Pro i Mac mini (oraz nowy iMac, również ogłoszony dzisiaj). Model o przekątnej 12,9 cala ma ulepszony wyświetlacz, który wykorzystuje 10 000 mini diod LED, a Apple nazywa go wyświetlaczem Liquid Retina XDR. Obaj iPad Pro mają również nowy 12-megapikselowy aparat ultraszerokokątny, który może automatycznie śledzić Cię podczas rozmów wideo.

Tabletki można zamówić 30 kwietnia, a będą dostępne w drugiej połowie maja. Model 11-calowy kosztuje od 799 USD, a 12,9-calowy od 1099 USD.

Nowy iMac firmy Apple.
: Apple

Apple zadebiutował całkowicie przeprojektowanym iMakiem, który ma również chip M1. Jest naprawdę cienki, ma 24-calowy ekran, kamerę FaceTime 1080p i jest dostępny w siedmiu różnych kolorach. Będą również dostarczane z nową klawiaturą bezprzewodową z Touch ID do uwierzytelniania.

Możesz kupić nowego iMaca w czterech kolorach, zaczynając od 1299 USD, oraz w siedmiu kolorach i lepszych specyfikacjach, zaczynając od 1499 USD. Można go zamawiać od 30 kwietnia, a będzie dostępny w drugiej połowie maja.

AirTags Apple.
: Apple

Nareszcie Apple zdjął z siebie obietnice swoich od dawna znanych narzędzi do śledzenia przedmiotów AirTags, które można śledzić w aplikacji Find My. Możesz również dostosować swój AirTag za pomocą emotikonów. Będzie można je zamówić w przedsprzedaży w piątek za 29 USD, a będą dostępne 30 kwietnia. Możesz również otrzymać czteropak za 99 USD.

Cindy Lin z Apple omawia Apple TV.
: Apple

Firma Apple ujawniła nowy Apple TV 4K, który jest wyposażony w ten sam układ A12 Bionic, jaki można znaleźć w iPhonie 12. Może teraz odtwarzać filmy HDR i filmy z dużą liczbą klatek na sekundę. Zacznie się od 179 USD za 32 GB. Będzie dostępny w przedsprzedaży 30 kwietnia i będzie dostępny w drugiej połowie maja.

Nowy pilot Apple do Apple TV.
: Apple

Firma Apple ujawniła nowy pilot Apple TV, który jest wykonany z aluminium i ma na górze panel z kliknięciem. Z boku znajduje się również przycisk Siri.

Ted Lasso, z Ted Lasso.
: Apple

Apple zadebiutował uroczym nowym zwiastunem drugiego sezonu swojego ukochanego programu Ted Lasso. Sezon debiutuje 23 lipca.

Nowy fioletowy iPhone.
: Apple

IPhone 12 wkrótce pojawi się w kolorze fioletowym

Apple wypuszcza nowego fioletowego iPhone’a 12. Będzie on dostępny w przedsprzedaży w piątek, a jego premiera nastąpi 30 kwietnia.

Firma Apple ogłosiła, że ​​pojawią się subskrypcje aplikacji Podcasty, które zapewniają korzyści, takie jak słuchanie bez reklam. Usługa zostanie uruchomiona w 170 regionach i krajach w przyszłym miesiącu. Firma przeprojektowuje również aplikację Podcasty.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook