Nowości

Wydarzenie Netflix „Geeked Week” ujawni nowe informacje o Wiedźminie, Sandmanie i nie tylko

Netflix ogłasza nowe, tygodniowe wirtualne wydarzenie „Geeked Week”, na którym będzie udostępniać informacje o nadchodzących tytułach, takich jak Wiedźmin, The Sandman, i Cuphead Show. Podczas Tygodnia Geeków możesz spodziewać się „szerokiego wachlarza ekskluzywnych wiadomości, nowych zwiastunów, grafik na żywo, drop-inów od Twoich ulubionych gwiazd i nie tylko”. Na szczęście nie będziesz musiał długo czekać: Tydzień Geeków już za kilka tygodni, od 7 do 11 czerwca.

Jeśli chcesz zobaczyć, co ma nadejść, sprawdź poniższy plakat Netflix, w którym również wspomniano Akademia parasolowa, Resident Evil (nie wiadomo, czy dotyczy to nadchodzącego anime, czy serialu aktorskiego), Słodkie zęby, i Kowboj Bebop.

Plakat Netflix na Geeked Week
: Netflix

Podczas wydarzenia możesz śledzić, co ogłoszono na GeekedWeek.com i obserwując kanały społecznościowe @NetflixGeeked na Świergot, Instagram, Twitch i Facebook.

Tydzień rozpoczynający się 7 czerwca zapowiada się jako ważny dla wiadomości. 7 czerwca odbędzie się Światowa Konferencja Programistów Apple, organizowana przez Geoffa Keighleya inauguracja Summer Game Fest, która zadebiutuje 10 czerwca, a wirtualne targi E3 rozpoczynają się 10 czerwca. 12 czerwca. Trzymaj to zamknięte The Verge dla wszystkich naszych relacji z dużych wydarzeń.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook