Gry

Wydarzenie Nintendo E3 będzie „skoncentrowane wyłącznie” na grach Switch Switch

Nintendo organizuje imprezę E3 15 czerwca, a firma obiecuje, że będzie „skoncentrowana wyłącznie na grach Nintendo Switch wydanych głównie w 2021 roku”. Prezentacja Nintendo Direct rozpocznie się 15 czerwca o godz. 9:00 PT / 12:00 ET, a po zakończeniu wydarzenia Nintendo przeprowadzi trzy godziny głębokiej rozgrywki.

Sformułowanie Nintendo sugeruje, że na targach E3 nie zobaczymy żadnych ogłoszeń dotyczących sprzętu. Od miesięcy mówi się o „Switch Pro”, a ostatnie doniesienia sugerują, że może zostać ogłoszony przed E3.

Wydarzenie Nintendo E3 rozpocznie się 15 czerwca o godz.

Bloomberg już wcześniej informował, że ten nowy model Switcha będzie wykorzystywał mocniejszy układ Nvidii, który obsługuje technologię DLSS (Deep Learning Super Sampling). Zaktualizowany Switch ma również obsługiwać wyjście 4K po podłączeniu do telewizora i podobno zawiera siedmiocalowy wyświetlacz OLED.

Jeśli zbliża się nowy Switch, pokaz Nintendo na E3 byłby idealną okazją do pokazania, jak gry działają w 4K i zademonstrowania mocy najnowszego chipa Nvidii i obsługi DLSS. Ponieważ E3 rozpoczyna się w formie wirtualnej 12 czerwca, pozostało tylko 10 dni, aby sprawdzić, czy Nintendo jest gotowe do ogłoszenia zaktualizowanego Switcha przed E3.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook