NowościTelefony

Wydarzenie Samsung Galaxy S21: wszystkie największe zapowiedzi

Samsung właśnie zakończył swoje pierwsze wydarzenie Unpacked w 2021 roku. W głównym ogłoszeniu pojawiły się trzy nowe telefony z linii S21, ale firma ogłosiła również nowe, prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, narzędzie do śledzenia przedmiotów i kilka innych rzeczy.

Zebraliśmy tutaj wszystkie najważniejsze ogłoszenia z tego wydarzenia.

: Chaim Gartenberg / The Verge

Samsung ogłosił 799 USD Galaxy S21 i 999 USD S21 Plus, które są dostępne w przedsprzedaży już dziś, zanim będą dostępne 29 stycznia. W większości są to te same telefony, z wyjątkiem ich rozmiarów fizycznych. Moduł aparatu zajmuje cały róg telefonów, nadając im zupełnie nowy wygląd.

: Chaim Gartenberg / The Verge

Samsung ogłosił 1199 USD Galaxy S21 Ultra, swój najnowszy flagowy smartfon z najwyższej półki. Ma większy ekran i więcej kamer niż S21 i S21 Plus, a także, po raz pierwszy w linii smartfonów Samsunga S, obsługuje rysik S Pen. Jest również dostępny w przedsprzedaży już dziś i ukaże się 29 stycznia. Samsung pracuje również nad S Pen Pro z Bluetooth, który pojawi się jeszcze w tym roku.

Pudełko Galaxy S21 Plus.
: Samsung

Samsung podąża za Apple, nie dołączając klocka do ładowania w pudełku z najnowszymi telefonami. Telefony będą dostarczane z kablem USB-C na USB-C, ale musisz mieć kompatybilną kostkę ładującą lub kupić nową, jeśli chcesz podłączyć nowy telefon do ściany. Linia S21 nie będzie zawierała również słuchawek w pudełku.

: Samsung

Nowe, prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro mają ulepszoną aktywną redukcję szumów, wyrafinowany tryb dźwięków otoczenia, stopień wodoodporności IPX7 i wiele więcej. Kosztują 199 USD, są dostępne w przedsprzedaży już dziś, aw piątek będzie można je kupić w sklepach.

: Chaim Gartenberg / The Verge

Samsung ogłosił konkurenta Tile trackera o nazwie SmartTag. Jest to mały klucz sprzętowy Bluetooth Low Energy, który można podłączyć do różnych rzeczy i można go sparować z aplikacją Samsung SmartThings. Jednak SmartTag działa tylko z urządzeniami Galaxy. SmartTag będzie dostępny 29 stycznia i będzie kosztował 29,99 $. Samsung ogłosił również Galaxy SmartTag Plus, który wykorzystuje ultraszerokopasmowe do dokładniejszego śledzenia. SmartTag Plus zostanie uruchomiony jeszcze w tym roku, a będzie można go kupić za 39,99 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook