Telefony

Wydarzenie Walmart “ Big Save ” 2020: 18 najlepszych ofert (sprzedaż Prime Day Rival)

Amazon’s Prime Day Wyprzedaż rozpoczyna się we wtorek, 13 października, a kończy w środę, ale rywal handlowy, Walmart, stworzył własne wydarzenie związane z transakcją „The Big Save”, które rozpoczęło się 11 października i potrwa do czwartku. To najlepsze oferty, jakie do tej pory widzieliśmy w Walmart.

Spodziewamy się również ofert innych sprzedawców, takich jak Target i Best Buy. Nie musisz płacić za członkostwo Prime, aby uzyskać te korzyści lub dać Amazon Overlords, jeśli wolisz wydać swoje pieniądze gdzie indziej. (Chociaż tak naprawdę wszyscy oni są zwierzchnikami).


Uwaga: Przekazujemy oferty, które się wyprzedają lub są niedostępne po obniżonej cenie. Oferty czasami wracają, a przedmioty wracają do magazynu szybciej, niż możemy zaktualizować, więc sprawdź sam.

Jeśli robisz zakupy w Amazon, widzieliśmy już kilka wczesnych ofert Prime Day i będziemy nadal przeszukiwać oferty u sprzedawców detalicznych przez kilka następnych dni. Zapisz się do naszego cotygodniowego biuletynu ofert.

Czytelnicy sprzętu mogą uzyskać plik 3-miesięczna subskrypcja próbna WIRED za 1 USD w tym tygodniu. Subskrypcja zapewnia nieograniczony dostęp bez reklam do WIRED wraz z naszym drukowanym magazynem, jeśli chcesz. Zwykle kosztuje 30 USD rocznie.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej.

Home Deals

: Allswell

Przeczytaj nasze przewodniki po robotach odkurzających i materacach, aby dowiedzieć się więcej.

  • Materac Allswell Hybrid Queen za 245 USD (130 USD zniżki): Allswell to nasz ulubiony tani materac, więc dodatkowe 130 $ zniżki to miły bonus. W przeciwieństwie do wielu innych materacy o podobnej cenie, które testowaliśmy, Allswell ma wewnątrz indywidualnie owinięte sprężyny, które zapobiegają przenoszeniu ruchu, oraz górną warstwę pianki z pamięcią kształtu, która zapewnia komfort. Jest otoczony rurkami jak tradycyjny materac, dzięki czemu ma lepsze podparcie krawędzi niż inne modele piankowe.

  • iRobot Roomba E6 za 299 USD (150 USD zniżki): Jeśli chodzi o roboty odkurzające, iRobot konsekwentnie oferuje jedne z najlepszych (S9 + jest jednym z naszych ulubionych). E6 ma półlitrowy pojemnik i filtr HEPA. Plik 670 jest również w sprzedaży za 244 USD (86 USD zniżki). Ma trochę mniejszy pojemnik na 300 mililitrów i nie ma filtra HEPA, ale ma szybszy czas ładowania.

  • Robot próżniowy Eufy RoboVac 25C z połączeniem Wi-Fi za 149 USD (101 USD zniżki): Chociaż nie testowaliśmy tego modelu Eufy (zalecamy Eufy RoboVac G30). Konsekwentnie lubimy niedrogie odkurzacze robotów Eufy jako niedrogie, atrakcyjne i łatwe w użyciu.

  • Instant Pot 6 Qt w Vintage Floral za 49 $ (50 $ zniżki): Ta inspirowana tapetą w stylu vintage kwiatową tapetę InstantPot jest przeznaczona dla konkretnej osoby (mnie), ale jeśli to ty, to świetna okazja dla elektrycznego szybkowaru typu wszystko w jednym.

  • Dyson Airwrap kompletny zestaw za 519 USD (31 USD zniżki): To nie jest największa zniżka na drogie urządzenie do włosów, ale jeśli oglądałeś Airwrap, każda umowa może się udać. A ten zawiera wszystkie nasadki do szczotki i różdżki, a nie zestawy specyficzne dla włosów, które kosztują 500 USD.

  • Keurig Classic za 79 USD (10 USD zniżki): Jeśli podoba Ci się pomysł dzbanka na jedną filiżankę kawy, jest to całkiem dobra cena za klasycznego Keuriga. Nie są to nasze ulubione dzbanki do kawy, ale dla okazjonalnego pijącego kawę lub studenta mieszkającego w akademiku, ułatwiają życie.

  • Well Being 3-częściowy zestaw koców obciążonych 20 funtów za 60 USD (10 USD zniżki): Nie próbowaliśmy tego konkretnego modelu i nie uważamy, że jest to najlepszy koc obciążeniowy, jaki można znaleźć – podczas gdy koce obciążeniowe są zazwyczaj drogie, tańsze opcje, które przyjrzeliśmy się, nie były aż tak świetne – ale to dobra cena jeśli chcesz wypróbować tę koncepcję, nie wydając zbyt wiele. Dodatkowo jest wyposażony w pokrowiec i maskę na oczy.

Inteligentne urządzenia i oferty dźwiękowe

: Lenovo

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook