Różności i nowinki technologia

Wygląda na to, że grupa ludzi, którzy wkrótce rozczarują się, przypadkowo kupiła dzisiaj Xbox One X.

Dzisiaj Microsoft uruchomił zamówienia w przedsprzedaży na swoją nadchodzącą konsolę nowej generacji, Xbox One X. Przepraszam, miałem na myśli Xbox Series X. Czy możesz mnie winić? Jest tylko jedno słowo różnicy między tymi dwiema nazwami i to jest to pośrodku. Są też trzy znaki X.

Jednak może nie jestem jedyną osobą, która wprawia ich w zakłopotanie. (Sam Microsoft ma, ale dygresję.) Mimo że dzisiaj był dzień przedsprzedaż dla Seria X (przypomnienie: nowy), plik Jeden X (stary) również miał dzień bannerowy na Amazon, w pewnym momencie 747 procent na wykresach sprzedaży Amazon „Movers & Shakers”.

Zauważ, że wykresy Amazona obejmują tylko ostatnią godzinę: nie była to czwarta pozycja przez cały dzień.

Nietrudno sobie wyobrazić, jak ludzie mogliby kupić niewłaściwą konsolę. Jeśli wyszukujesz „xbox series x” w serwisie Amazon, dwa pierwsze wyniki wyszukiwania dotyczą Series X i One X, a ich obrazy mogą być trudne do odróżnienia od siebie. Obydwa mają duże czarne pudełko z kontrolerem Xbox opartym o niego po prawej stronie, wszystko na czarnym tle. W pośpiechu, by zdobyć cenne zamówienie w przedsprzedaży, mogłem zobaczyć, jak ktoś może pomylić te dwie oferty.

Dla ludzi, którzy zrobił przypadkowo kupią Xbox One X (odświeżający: to stary), miejmy nadzieję, że zdadzą sobie sprawę ze swoich błędów, będą w stanie zwrócić swoją konsolę do Amazon, aby uzyskać pełny zwrot pieniędzy, i ostatecznie mają szansę kupić konsolę nowej generacji faktycznie szukali. Jest rok 2020, coś się dzieje i to nie twoja wina, że ​​Microsoft wybrał plik mylący schemat nazewnictwa za konsole nowej generacji.

Poza tym wielki dzień Xbox One X może mieć alternatywne wyjaśnienie byłaby to słodka sprawiedliwość dla tych, którzy uważali, że zamówienia w przedsprzedaży na Xbox Series X i PlayStation 5 zostały szybko odebrane: być może wszystkie te konsole Xbox One X zostały kupione przez źle poinformowane boty.

Jeśli tak jest, ciesz się wycofaną konsolą, botami.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook