Gry

Wyjaśnienie ulepszeń nowej generacji Call of Duty: Black Ops Cold War: jak uniknąć podwójnego płacenia

Activision w końcu ujawniło tegoroczne Call of Duty tytuł – Black Ops Cold War. Premiera 13 listopada, a Activision robi wielkie interesy na temat tego, jak jest to tytuł międzygeneracyjny na PS5 i PS4, Xbox One i Xbox Series X, a także na PC.

Ale jeśli planujesz uaktualnić do PS5 lub Xbox Series X w tym okresie świątecznym, decyzja o zakupie staje się nieco skomplikowana.

Obecnie jest dziesięć wersji z Call of Duty: Black Ops Cold War – i faktycznie będziesz musiał zapłacić dodatkowo za wyższą liczbę klatek na sekundę i krótsze czasy ładowania, które mogą zaoferować PS5 i Xbox Series X. W przeciwieństwie do PS4 Pro i Xbox One X, nie możesz po prostu czekać na darmową łatkę. Aktualizacje konsoli nowej generacji będą zablokowane za paywallem.

Aby upewnić się, że unikniesz kupowania niewłaściwej wersji i konieczności przypadkowego dwukrotnego zapłacenia za tę samą grę, oto jak ceny nowej generacji dla Call of Duty: Black Ops Cold War będzie działać.

Po prostu wybierz wyrażenia, które opisują Cię poniżej, a pomogę Ci to rozgryźć:

Będę grać na PlayStation

 • Chcę mieć płytę, która będzie odtwarzana jako pierwsza na moim PS4: Zapłacisz 60 USD za „Physical Standard Edition” i możesz kupić aktualizację PS5 w PlayStation Store za 10 USD później – wtedy i tylko wtedy, gdy kupisz PS5 ze stacją dysków, ponieważ będziesz musiał zachować Dysk PS4 w trakcie gry. Ponadto przegapisz premie za zamówienie w przedsprzedaży.
 • Chcę grać cyfrowo na PS4 i nie jestem pewien, czy dostanę PS5: Za 60 USD kupisz „Cyfrową edycję standardową” i nadal możesz dokonać aktualizacji za 10 USD, jeśli zmienisz zdanie.
 • Chcę płytę, która będzie odtwarzana na PS5: Fizyczna edycja standardowa nowej generacji kosztuje 70 USD; znowu musisz kupić droższe PS5 z napędem dyskowym.
 • Wiem już, że dostaję PS5, ale nie jestem pewien, czy płacę za dysk: Pakiet „Cross-Gen Bundle” kosztuje 70 USD. Nie martw się o dyski lub aktualizacje, zawiera cyfrowe kopie PS4 i PS5. Ale nie ma dysku.
 • Chcę gadżetów, a nie dysków: „Edycja Ultimate” kosztuje 90 USD, zawiera cyfrowe kopie PS4 i PS5, a także przepustkę bojową i „Pakiet lądowy / morski / powietrzny” z trzema skórkami operatora, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

Będę grać na Xbox

 • Chcę dysk, który będzie odtwarzany na mojej konsoli Xbox One: Prawdopodobnie powinieneś wyłożyć 70 dolarów na płytę Xbox Series X nowej generacji, czyli „Physical Standard Xbox Series X edition”, ponieważ tańszy 60-dolarowy dysk Xbox One nie można w ogóle uzyskać aktualizacji Series X.. Oba dyski będą odtwarzane zarówno na Xbox One, jak i Xbox Series X, ale tylko płyta nowej generacji ma ulepszenia. Żaden dysk nie zapewnia premii za zamówienie w przedsprzedaży.
 • Chcę grać cyfrowo na Xbox One: Za 60 USD kupisz „Cyfrową edycję standardową”, którą możesz zaktualizować cyfrowo za 10 USD.
 • Wiem już, że kupię konsolę Xbox nowej generacji, ale tak nie jest nadchodzi bezdyskowa konsola Xbox Series S. także? Dzięki pakietowi „Cross-Gen Bundle” o wartości 70 USD, dostępnemu wyłącznie w wersji cyfrowej, nie musisz martwić się o płyty ani aktualizacje. Zawiera kopie gry zarówno aktualnej, jak i nowej generacji.
 • Chcę gadżetów, a nie dysków: „Edycja Ultimate” kosztuje 90 $, zawiera cyfrowe kopie Xbox i Xbox Series X, a także przepustkę bojową i pakiet „Ląd / Morze / Powietrze” z trzema skórkami operatorów, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

Oto, co otrzymujesz z pakietu Land, Sea i Air.
: Activision

Będę grał w systemie Windows

 • Chcę płytę, która będzie odtwarzana na moim komputerze: Pech, możesz go kupić tylko cyfrowo na Battle.net. Nie robią fizycznych dysków na komputery PC.
 • Chcę płacić mniej za mniej gadżetów: „Edycja standardowa” za 60 $ zawiera tylko wczesny dostęp do otwartej bety oraz kilka planów broni.
 • Chcę zapłacić więcej za więcej gadżetów: „Edycja Ultimate” za 90 $ dodaje przepustkę bojową i „Pakiet lądowy / morski / powietrzny” z trzema skórkami operatora, trzema schematami broni i trzema skórkami pojazdów.

W tej chwili wydaje się, że nie ma możliwości zapłacenia tylko 60 dolarów za cyfrową kopię nowej generacji na PS5 lub Xbox Series X. Może to właśnie Activision próbuje znormalizować cenę 70 dolarów za tytuły nowej generacji?

NBA 2K21 kosztuje również 70 USD na konsolach nowej generacji, a pakiet międzygeneracyjny kosztuje jeszcze więcej po 100 USD. Ale inni twórcy gier obiecali bezpłatne aktualizacje nowej generacji dla swoich gier, w tym Cyberpunk 2077, Hitman 3, Przeznaczenie 2, i Madden 21. I chociaż Remedy Entertainment nie będzie oferować aktualizacji nowej generacji do oryginalnej wersji Kontrola, gra kosztuje 40 $ Edycja Ultimate będzie również dostarczany z bezpłatną cyfrową aktualizacją nowej generacji.Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook