Gry

Wykluły się jaja dinozaurów Fortnite, a teraz po wyspie wędrują ptaki drapieżne

Najnowszy sezon Fortnite, nazwany „Primal”, zrobił dwie główne rzeczy: wprowadził na wyspę zwierzęta i dodał prehistoryczny motyw. Więc dobrze jest, że najnowsza aktualizacja zawiera dinozaura.

Dzięki niedawnej łatce drapieżniki wędrują teraz po grze battle royale, dołączając do innych drapieżników, takich jak wilki i rekiny. Wydaje się jednak, że pojawiają się losowo, więc nie ma gwarancji, że spotkasz jednego w meczu; Dziś rano grałem przez ponad godzinę, zanim zauważyłem jednego na wolności.

W tradycyjnym Fortnite moda, wieści krążyły przez ostatnie kilka dni; olbrzymie jaja rozrzucone po całej wyspie zaczęły pękać, co sugeruje coś był w pracach. Przypominało to wcześniejsze wydarzenia, takie jak erupcja wulkanu, tocząca się kostka Kevina lub czas, gdy powoli konstruowano masywnego robota. To wszystko jest częścią wyjątkowego podejścia gry do opowiadania historii.

To pierwsza duża aktualizacja sezonu 6, więc po drodze mogą pojawić się również inne stworzenia.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook