GryRTV

Wypełniony diodami LED laptop Asus z wyświetlaczem o częstotliwości odświeżania 144 Hz kosztuje zaledwie 880 USD

Jeśli chcesz grać w gry komputerowe z przyzwoitą liczbą klatek na sekundę, laptop do gier Asus ROG Strix G15 wydaje się niedrogim sposobem na zrobienie tego. Zwykle 1000 USD, dziś jest to 880 USD. Pomimo niskiej ceny ma kilka zaawansowanych funkcji, takich jak sześciordzeniowy procesor Intel Core i7-10750H 10.generacji, szybki dysk SSD 512 GB PCIe i wyświetlacz z częstotliwością odświeżania 144 Hz, który zapewnia płynny wygląd w i poza grą.

Reszta laptopa nie jest tak imponująca, ale nie jest zła w cenie. Jest wbudowane 8 GB pamięci RAM (i możesz dodać więcej później), a pod względem grafiki ma układ graficzny Nvidia GTX 1650 Ti. Prawdopodobnie będziesz w stanie uruchomić większość swoich gier z płynną liczbą klatek na sekundę przy średniej jakości graficznej, choć oczywiście zależy to od gier, w które lubisz grać.

Apple Watch

Apple Watch
: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Kilka odnowionych telefonów Apple, Samsung i Google, a także niektóre starsze modele Apple Watch są teraz dostępne w Woot w całkiem atrakcyjnych cenach. Apple Watch 3 kosztuje zaledwie 160 USD, a iPhone XR i XS zaczyna się poniżej 500 USD. Jeśli chcesz cofnąć się o kilka pokoleń w świecie Samsunga, Note 8 kosztuje 240 USD, co wciąż jest dużo telefonu za te pieniądze.

: Amelia Holowaty Krales / The Verge

Oburęczna mysz do gier Razer Viper jest jednym z najlżejszych modeli na rynku o wadze 69 gramów i jest teraz przeceniona w Amazon. Zwykle 80 dolarów, to znacznie bardziej rozsądne 55 dolarów. Ten model jest wygodny w użyciu przez wiele godzin, a jeśli jesteś leworęczny, myślę, że jest to jedna z lepszych obecnie dostępnych opcji przewodowych. Ma czujnik optyczny 16000 DPI, tylko odrobinę stylu LED, a pleciony kabel jest zbudowany tak, aby uniknąć zaczepiania się o podkładkę pod mysz.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook