GryNowości

Wyprzedaż gier wideo Best Buy to łatwy sposób na zbudowanie nowej biblioteki PS5 lub Xbox Series X.

Gry to drogie hobby, zwłaszcza jeśli niedawno kupiłeś nową konsolę. Jeśli chcesz kupić nowe gry, ale nie chcesz wypalić dużej dziury w kieszeni, obecna promocja Best Buy koncentruje się na grach nowej generacji: jeśli kupisz dwa kwalifikujące się tytuły następnej generacji, trzeci tytuł otrzymasz za darmo bezpłatnie.

To idealny sposób na dodanie trzech nowych gier do swojej kolekcji. Ceny gier wahają się od 10 do 100 USD. Wiele z tych gier to tytuły ostatniej generacji i zawierają bezpłatne aktualizacje nowej generacji, dzięki czemu mogą działać zarówno ze starszymi konsolami, jak i nowymi.

Niektóre z najważniejszych elementów tej umowy to Kontrola: Ultimate Edition, Yakuza: Like a Dragon, i Cyberpunk 2077, ten ostatni został wydany 10 grudnia. Jeśli posiadasz Nintendo Switch, sprzedawca oferuje również opcję kup, zdobądź drugi tytuł z 50-procentową zniżką na wybrane tytuły dostępne na hybrydowej konsoli Nintendo.

Cyberpunk 2077

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Nadchodząca gra RPG akcji autorstwa CD Projekt Red, twórców Wiedźmin Gry wideo.

Ponieważ sezon świąteczny jest tuż za rogiem, nie jest to zła opcja, jeśli już wiesz, w które tytuły chcesz grać na PS5 lub Xbox Series X. Obie konsole są obecnie dość trudne do kupienia, ale jeśli już posiadasz po pierwsze, promocja Best Buy to świetny sposób na rozpoczęcie tworzenia biblioteki.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook