Foto

Wyprzedaż REI z okazji Święta Pracy: 16 ofert na niezbędne akcesoria kempingowe

Wiele z moich Inni entuzjaści spędzania czasu na świeżym powietrzu uznali to lato za zagadkowe. Wiele tradycyjnych letnich rozrywek, takich jak zatłoczone domki na plaży i wieczorne koncerty na świeżym powietrzu, stało się tematem tabu. Nasi przyjaciele, którzy nigdy nie brali pod uwagę biwakowania (i sikania) na zewnątrz, proszą nas teraz o nasze najlepsze wskazówki i sztuczki – oraz o pożyczenie naszego sprzętu. Kemping jest bezpiecznym i społecznie odległym sposobem na zmianę scenerii blisko domu, ale mam tylko tyle śpiworów. Nadszedł czas, abyś kupił własny.

Na szczęście ulubieni sprzedawcy WIRED na świeżym powietrzu, tacy jak REI i Backcountry, organizują wyprzedaże z okazji Święta Pracy do 7 września. To idealna pora roku, aby wybrać podstawowe rzeczy dla początkujących, takie jak składane krzesła, karimata lub namiot do stania.

Aby uzyskać więcej pomysłów, nie zapomnij sprawdzić naszych podsumowań najlepszych kurtek przeciwdeszczowych, najlepszych kuchenek kempingowych i najlepszego sprzętu do bikepackingu.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty na namioty startowe i sprzęt do spania

: REI
  • Dwupokojowy, 6-osobowy namiot kooperacyjny REI za 374 USD (125 USD zniżki): Mam ten namiot od 2011 roku. Nadal jest w dobrym stanie i jest kompatybilny z innymi akcesoriami REI Co-op, takimi jak Kingdom Mud Room, który daje trochę więcej miejsca na przechowywanie mokrych toreb lub butów do wyschnięcia. Alternatywnie możesz chcieć mniejszego dwuosobowego namiotu (244 USD, 105 USD zniżki), jeśli nie musisz pomieścić dwójki dzieci i psa w swoim namiocie.

  • Mata do spania Therm-a-Rest za 34 USD (12 USD zniżki): Mam nadmuchiwane Therm-a-Rests, które są mniejsze. Ale jeśli jesteś początkującym i nie przewozisz wszystkiego drogą lądową w plecaku, składana podkładka działa świetnie i jest trochę cieplejsza.

  • Śpiwór Nemo Tempo 20 za 112 USD (38 USD zniżki): Śpiwory z syntetyczną izolacją są zwykle trochę tańsze, trwalsze i łatwiejsze do wysuszenia niż śpiwory puchowe (ale są cięższe i mniej ciepłe). Lubię torby Nemo, ponieważ mają dużo miejsca do poruszania się, jeśli uważasz, że standardowy śpiwór w kształcie mumii jest trochę klaustrofobiczny. W sprzedaży jest również wersja męska.

  • 2-osobowy Camping Loveseat za 82 USD (28 USD zniżki): Wydaje się, że to pobłażanie sobie, ale uwielbiam to. Mam dwoje dzieci, które nigdy nie pozwalają mi usiąść samemu na krześle polowym. Jeśli nie podróżujesz z plecakiem, polecam jednoosobowe krzesło, które się zapada, a nie takie, które trzeba całkowicie rozmontować i starannie włożyć do irytującego małego woreczka.

  • Światło słoneczne do namiotu za 17 USD (8 USD zniżki): Mam tę lampę od Mpowered. Jest tani, ładuje się na słońcu i jest wygodny zarówno do znajdowania rzeczy wokół kempingu w ciemności, jak i do wieszania w namiocie w nocy. W sprzedaży jest też moja ulubiona latarka czołowa i kilka innych małych, mocnych i ładowalnych lampek.

  • GoalZero Portable Device Charger za 20 $ (10 $ zniżki): Teraz, gdy Twój telefon służy jako aparat i urządzenie nawigacyjne, warto mieć pod ręką ładowarkę. Akumulatory GoalZero łączą się z panelami słonecznymi do ładowania poza siecią. Urządzenie jest małe i smukłe, ale ładuje iPhone’a od 0 do 100 procent i ma trochę mocy. Kable są wbudowane.

Promocje na torby i sprzęt kuchenny

: Osprey

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook