Różności i nowinki technologia

Wyprzedaż słuchawek Bose i głośników Bluetooth

Bose upadł jego ceny na niektóre z naszych ulubionych słuchawek i głośników Bluetooth, mające na celu sprzedanie kilku dodatkowych par tym z nas, którzy potrzebują trochę więcej muzycznego relaksu podczas kwarantanny. Biorąc pod uwagę, jak mało czasu spędzamy na zewnątrz i ile telefonów Zoom jesteśmy, prawdopodobnie jest tu coś dla Ciebie.

Od głośników do przejażdżek rowerowych po doskonałe słuchawki do wirtualnych spotkań – oto najlepsze oferty Bose w tej chwili, według naszych rezydentów audio.

Jeśli kupisz coś za pomocą linków w naszych historiach, możemy otrzymać prowizję. To pomaga wspierać nasze dziennikarstwo. Ucz się więcej. Rozważ również subskrypcję WIRED.

Oferty słuchawek

: Bose

Bose jest znane ze swoich bezprzewodowych słuchawek z redukcją szumów, a nasze dwie ulubione pary są w sprzedaży, a także przyzwoite słuchawki douszne do ćwiczeń.

  • Bose Noise Cancelling 700 za 339 USD (60 USD zniżki): Flagowe słuchawki uznanej marki audio należą do najlepszych na rynku pod względem redukcji szumów i jakości dźwięku, ale to, co naprawdę je wyróżnia, to mikrofony. Połączenie specjalnej sztucznej inteligencji i mikrofonów kształtujących wiązkę ogranicza hałas otoczenia i poprawia wyrazistość głosu, dzięki czemu są to jedne z najlepszych słuchawek do Zoomu lub spotkań telefonicznych.

  • Bose QuietComfort 35 II za 279 USD (70 USD zniżki): Nie są to najnowszy model firmy Bose z redukcją szumów, ale QC35 II (8/10, WIRED poleca) to nadal świetne słuchawki. Brzmią świetnie i nadal błogosławią twoje uszy jedną z najlepszych izolacji dźwiękowej. Mają nawet wbudowaną Alexę, co ułatwia znajdowanie ulubionej muzyki.

  • Słuchawki douszne Bose SoundSport za 99 USD (30 USD zniżki): Jeśli chodzi o słuchawki treningowe, jesteśmy fanami wkładek dousznych z pałąkiem, ponieważ są mniej prawdopodobne, że odpadną, gdy będziesz spacerować po okolicy. SoundSport ma sześć godzin między ładowaniami – wystarczająco długo, aby dosłownie maraton – i są wodoodporne, więc wytrzymają wiele spoconych kilometrów.

Oferty głośników

: Bose

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook