Media

Wyprzedaż Walmart w Czarny piątek oznacza, że ​​AirPods Pro spadły do ​​169 USD

Ta historia jest częścią grupy historii o nazwie

Oferty skrajne

Tylko najlepsze oferty gadżetów zatwierdzonych przez Verge otrzymują pieczęć zatwierdzenia Verge Deals, więc jeśli szukasz oferty na następny gadżet lub prezent od głównych sprzedawców, takich jak Amazon, Walmart, Best Buy, Target i nie tylko, to jest miejsce do zobaczenia.

Jeśli chcesz kupić AirPods Pro, ale odkładasz oczekiwanie na znaczny spadek ceny, nadszedł Twój czas – flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Apple kosztują teraz zaledwie 169 USD w Walmart i Amazon.

To najniższa cena, jaką do tej pory widzieliśmy w AirPods Pro; normalnie te bezprzewodowe słuchawki douszne kosztowałyby 249 USD. Ta historycznie niska cena przebija poprzednią najlepszą w historii cenę o 21 USD.

AirPods Pro oferuje bardziej konfigurowalne dopasowanie, które obejmuje trzy różne rozmiary silikonowych końcówek, co ułatwia dopasowanie do kanałów słuchowych, w przeciwieństwie do standardowych AirPods, które oferują „jeden rozmiar pasuje do większości”. Mój kolega, Chris Welch, zauważa, że ​​AirPods Pro to najlepsze bezprzewodowe słuchawki douszne na rynku, jeśli posiadasz iPhone’a i / lub inne produkty Apple.

AirPods Pros

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Flagowe bezprzewodowe słuchawki douszne Apple z dostosowywanymi silikonowymi końcówkami, lepszą jakością dźwięku, aktywną redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym.

Walmart twierdzi, że umowa jest ważna do soboty 28 listopada, ale prawdopodobnie zostanie wyprzedana wcześniej. Na szczęście kilku innych sprzedawców detalicznych ma w sprzedaży AirPods Pro; można je kupić za 169 USD w Amazon, 190 USD w Woot lub 200 USD w Best Buy i B&H Photo. Jeśli szukasz innych alternatyw, zebraliśmy najlepsze oferty na bezprzewodowe słuchawki douszne w Czarny piątek.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook