GryNowości

Wysokiej klasy Galaxy Buds Pro firmy Samsung kosztuje 30 USD w Woot

Woot oferuje pierwszą dużą zniżkę na nowe bezprzewodowe słuchawki Samsung Galaxy Buds Pro, które zostały wprowadzone kilka miesięcy temu wraz z telefonami Galaxy S21. Pierwotnie 200 USD, to 170 USD i możesz wybierać między trzema kolorami: fioletowym, srebrnym lub czarnym. Samsung produkuje kilka zestawów prawdziwie bezprzewodowych wkładek dousznych, które wyglądają podobnie, ale te mają najlepszą jakość dźwięku, jaką osiągnęła dotychczas firma.

Niektóre inne korzyści odnotowane w recenzji Chrisa Welcha obejmują poręczną funkcję wykrywania głosu, która automatycznie przyciemnia muzykę i przełącza się z aktywnej redukcji szumów na tryb otoczenia, gdy zaczynasz mówić, abyś mógł usłyszeć siebie. Mają również ochronę IPX7 przed wodą i potem (są przyjazne podczas treningu) oraz ulepszone mikrofony do rozmów podczas rozmów.

Samsung Galaxy Buds Pro

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Samsung Galaxy Buds Pro to mieszanka technologii, którą można znaleźć w Buds Plus i Buds Live, z najlepszą jakością dźwięku, jaką firma osiągnęła.

Jeśli szukasz systemu Wi-Fi typu mesh, który działa z konfiguracją trójpasmową i dedykowanym łączem typu backhaul, aby zapewnić szybkość działania, nawet jeśli masz podłączonych wiele urządzeń, sprawdź tę drugą ofertę w Woot. Jest w trzyczęściowym systemie Orbi ostatniej generacji firmy Netgear. Pierwotnie wyceniony na 600 USD, teraz kosztuje 320 USD. Nie obsługują one Wi-Fi 6, z których obecnie może korzystać wiele urządzeń, ale nadal są bardzo szybkie i wydajne.

Każda jednostka AC3000 obsługuje jedno pasmo 2,4 GHz i dwa pasma 5 GHz z obsługą MU-MIMO w celu obsługi przesyłania strumieniowego do wielu urządzeń jednocześnie, więc przeciążenie sieci nie powinno stanowić problemu. W przeciwieństwie do niektórych konkurentów w tym przedziale cenowym, każdy z dwóch satelitów towarzyszących głównemu routerowi Orbi ma dwa porty Ethernet na wypadek, gdybyś chciał podłączyć część technologii bezpośrednio do domu.

System Wi-Fi Netgear Orbi RBR50 mesh

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Linia Orbi to flagowy system routerów kratowych Netgear, a ten trójzakresowy zestaw obsługuje prędkości internetowe do gigabitów.

Nadal możesz otrzymać kartę podarunkową o wartości 20 USD dołączoną do zakupu konsoli Nintendo Switch Lite w kilku sklepach. Kosztuje 200 USD, a ponieważ Nintendo rzadko dyskontuje rzeczywistą cenę sprzętu, jest to tak dobra okazja, jak widzieliśmy w przypadku konsoli Switch. Możesz zachować kartę podarunkową do późniejszego wykorzystania lub, gdy ją otrzymasz, weź kartę microSD, aby zwiększyć pojemność pamięci Switch Lite, aby pomieścić więcej gier. Pamiętaj jednak, że Switch Lite nie może połączyć się z telewizorem ani zadokować. Ta funkcja jest dostępna wyłącznie dla większego, droższego Switcha z odłączanymi kontrolerami Joy-Con.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook