Różności i nowinki technologia

Wysokiej klasy słuchawki Sony WH-1000XM4 wracają do najniższej ceny

Jeśli masz wysokie standardy jakości dźwięku, komfortu i funkcji, słuchawki Sony WH-1000XM4 z redukcją szumów prawdopodobnie już znajdują się wysoko na Twojej liście życzeń – jeśli jeszcze ich nie masz. Są dziś prezentowane, ponieważ możesz uzyskać 72 USD zniżki z ich normalnego kosztu 350 USD, obniżając je do 278 USD. Z punktu widzenia kontekstu, nie były one tańsze niż te (chociaż w okolicach Czarnego Piątku sprzedawcy detaliczni dorzucali przy zakupie kartę podarunkową o wartości 25 USD). Wizualnie są bardzo podobne do swojego poprzednika, XM3, ale mają czujnik, który może automatycznie wstrzymywać lub wznawiać muzykę po ich założeniu, i mogą obsługiwać jednocześnie dwa połączenia Bluetooth.

Sony WH-1000XM4

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Słuchawki Sony 1000XM4 są lepsze od swoich popularnych poprzedników dzięki nowym funkcjom, takim jak parowanie wielopunktowe i automatyczne wykrywanie mowy. Zachowują ten sam doskonały komfort i najwyższą jakość dźwięku.

Razer Basilisk Ultimate to mysz bezprzewodowa, z której możesz skorzystać, jeśli jesteś fanem Razera i chcesz myszy, która ma wiele konfigurowalnych funkcji, a także dołączoną stację ładującą. Jest teraz w sprzedaży w Best Buy za 100 USD, czyli 70 USD od pierwotnej ceny. Ten ma zdejmowany przycisk snajperski, a czułość jego kółka przewijania można regulować pod myszką.

Razer Basilisk Ultimate

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Basilisk Ultimate, najbardziej konfigurowalna mysz bezprzewodowa firmy Razer, zawiera stację ładującą. Oprócz możliwości dostrojenia Chroma RGB, ma zdejmowany przycisk snajperski i regulowane kółko przewijania.

Akumulatorowy zasilacz awaryjny UPS APC 850VA / 450W jest dziś przeceniony w Amazon. Zwykle 108 USD, według danych z agregatora cen CamelCamelCamel, jego obecna cena 75 USD jest najbardziej przystępna w historii. Ten rodzaj gadżetu jest przydatny, jeśli chcesz ładować telefony i tablety podczas przerwy w dostawie prądu. Ponadto, jeśli Twój dom jest podatny na migotanie zasilania, możesz podłączyć modemy, routery i inne drobne rzeczy, na których możesz polegać, aby zachować łączność przez cały czas.

Zasilacz awaryjny UPS APC 850WA

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Zapewnij swoim urządzeniom ładowanie i włączanie przez kilka godzin podczas przerwy w dostawie prądu dzięki tej baterii podtrzymującej.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook