NowościOprogramowanie

Wyze rozszerza gamę gadżetów o nowe słuchawki, termostat i wideodomofon

Producent gadżetów Wyze, najbardziej znany z serii niedrogich kamer do monitoringu, rozszerza się poza swoją podstawową linię produktów, obejmując nowe urządzenia na rynku audio i inteligentnych domów. Firma ogłasza dziś trzy nowe produkty: parę nausznych słuchawek z redukcją szumów, wideodomofon i inteligentny termostat. Dołączają one do firmowych kamer, opaski fitness i inteligentnych wersji różnych urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak zamek, żarówka i wtyczka ścienna.

Podobnie jak chiński producent gadżetów Anker wykorzystał linię ładowania USB jako trampolinę do szerszego biznesu elektroniki użytkowej, Wyze wykorzystuje swoje aparaty i niezwykle niskie ceny jako sposób na stworzenie całej rodziny markowych produktów, które obecnie wykraczają poza rynek inteligentnych domów.

A ceny przynajmniej jednego z jej nowych produktów są rzeczywiście konkurencyjne. Nowy wideodomofon Wyze kosztuje 29,99 USD i jest dostępny w przedsprzedaży od dziś, a nowe słuchawki i termostat firmy będą dostępne w przedsprzedaży 29 września i 6 października. Wyze nie ujawnia publicznie cen tych dwóch ostatnich produktów, dopóki nie pojawią się zamówienia w przedsprzedaży, ale można śmiało powiedzieć, że będą one wycenione nieco poniżej większości konkurencji, podobnie jak konsekwentne podejście Wyze.

: Wyze

Wyze twierdzi, że dzwonek wideo wymaga połączenia przewodowego i jest wyposażony w nagrywanie wideo 1080p, noktowizor, odporność na warunki atmosferyczne IP65 i dwukierunkowy dźwięk. Jest również wyposażony w ten sam zestaw funkcji w chmurze, co jego kamery, w tym nagrywanie ruchu na całej długości i wykrywanie osób z usługą subskrypcji dodatkowej Cam Plus, a także bezpłatne przechowywanie w chmurze przez dwa tygodnie.

Dzwonek jest również wyposażony w niestandardowy bezprzewodowy dzwonek Wyze i wszystkie materiały wymagane do montażu, a system obsługuje wiele dzwonków, jeśli chcesz grać więcej niż jeden w całym domu. (Nie jest jasne, ile będą kosztować kuranty sprzedawane osobno).

: Wyze

Jeśli chodzi o słuchawki, Wyze skupia się na rynku redukcji szumów średniego pasma, na którym obecnie znajdują się pączki i modele nauszne od Apple, Bose, Sony i innych. Wyze twierdzi, że jego model oferuje redukcję szumów do 40 dB, czyli trochę więcej niż, powiedzmy, Apple AirPods Pro, ale nie do końca na poziomie najlepszego w swojej klasie Sony WH-1000XM4.

Sam produkt wygląda raczej zwyczajnie, ale ma dość imponujący zestaw funkcji, jak na to, co brzmi jak para słuchawek poniżej 100 USD. Wyze twierdzi, że oferuje 20 godzin pracy na baterii (lub 10 godzin rozmów), podwójne mikrofony izolujące głos, wykrywanie zużycia do wstrzymywania muzyki po zdjęciu słuchawek, sterowanie dotykowe i wbudowaną Amazon Alexa. Wyze dodaje sekcję słuchawek do jego główna aplikacja mobilna do zarządzania urządzeniem.

: Wyze

Nowy konkurent firmy Wyze z termostatem Nest to całkiem proste urządzenie, biorąc wszystko pod uwagę. Firma twierdzi, że zrobi wszystko, czego oczekujesz od inteligentnego termometru. Obejmuje to planowanie, sterowanie temperaturą i innymi funkcjami zdalnie za pośrednictwem aplikacji Wyze, stany w domu i poza domem (a także uśpienia) do zapisywania ustawień wstępnych, sterowanie głosowe za pośrednictwem Amazon Alexa lub Google Assistant oraz porady dotyczące oszczędzania pieniędzy w aplikacji monitorowanie.

Produkt będzie dostarczany ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami montażowymi, podobnie jak nowy dzwonek wideo Wyze. Ma fajny kolorowy ekran inspirowany Nestem i dość lekką konstrukcję z prostym czarnym sterowaniem do ręcznych regulacji. Podobnie jak w przypadku słuchawek, Wyze nie ujawnia publicznie cen, dopóki produkt nie będzie dostępny w przedsprzedaży. Ale firma jest nieugięta w przestrzeganiu zasad agresywnie niskich cen, więc spodziewaj się, że to urządzenie będzie kosztować podobnie dobrze w konkurencji, która zwykle kosztuje od 100 do 250 USD.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook