Nowości

Wzmocnienie basów Pixel Buds firmy Google: lepszy dźwięk, te same problemy z łącznością

Google wypuścił w tym tygodniu znaczącą aktualizację oprogramowania układowego do swoich Pixel Buds, dodając kilka nowych funkcji do prawdziwych bezprzewodowych słuchawek, w tym ustawienie „wzmocnienia basów”, udostępnianie wykrywania (dzięki czemu można indywidualnie ustawić głośność dla każdej słuchawki, gdy udostępniasz jedną z nich komuś ), alerty uwagi i nie tylko. Zaktualizowane oprogramowanie miało również rozwiązać problemy z łącznością i przerwami w dźwięku, na które narzekali niektórzy wczesni nabywcy Pixel Buds.

Po pewnym czasie słuchania dzisiaj Pixel Buds, powiedziałbym, że Google odniósł sukces na początku; wzmocnienie basów zapewnia bardzo realną poprawę jakości dźwięku, jeśli wcześniej rozczarowała Cię niska wydajność. Jednak sygnał bezprzewodowy Pixel Buds jest nadal słabszy niż powinien, a frustrujące zakłócenia muzyczne pozostają.

Po zastosowaniu aktualizacji podbicie basów znajdziesz w sekcji „dźwięk”, która zawiera również nowe, eksperymentalne opcje ostrzeżeń. Włączenie go dodaje znaczną ilość dodatkowej mocy do niższych częstotliwości. Jeśli wcześniej okazało się, że Pixel Buds były nieco płaskie, możesz być mile zaskoczony po wypróbowaniu wzmocnienia basów. To robi różnicę bez przytłaczania średnich i wyższych częstotliwości, więc Google wykonał dobrą robotę z dostrajaniem EQ.

Ale poprawki w łączności nie są tym, na co liczyłem. Pixel Buds zawsze działały dobrze, jeśli siedzisz w domu na kanapie lub przy biurku. I szczerze mówiąc, nie zauważyłem wielu problemów podczas ich przeglądania. Ale w ciągu ostatnich tygodni. Problem pojawia się, gdy wychodzisz na zewnątrz. Właśnie przeniosłem się na dość ruchliwą ulicę na Brooklynie, a dziś rano przeszedłem kilka przecznic, aby zorientować się, czy Google rozwiązało problemy z rezygnacją z Pixel Buds. Z mojego doświadczenia (rozczarowująca) odpowiedź brzmi: nie. Nadal napotkałem utratę sygnału i jedną słuchawkę – zwykle lewą – odcinającą się na kilka sekund.

Jeśli trzymam telefon na wysokości mniej więcej klatki piersiowej, większość tych problemów ustępuje. Ale kiedy jest w mojej kieszeni, łączność Pixel Buds może być bałaganem i mniej niezawodna niż inne prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne. Twoje wyniki mogą się różnić i widzę raporty od niektórych osób na subreddicie Google Pixel, które mają mniejszą liczbę rezygnacji niż wcześniej. Jest jednak więcej do zrobienia i wątpię, czy Google skończył z próbą optymalizacji stabilności dla Pixel Buds.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook