Gry

Xbox Series X jest dostępny w Target

Flagowa konsola Microsoftu Xbox Series X to jedna z najpotężniejszych dostępnych obecnie konsol do gier. Jeśli masz trudności ze znalezieniem go, Target uzupełnił dziś Xbox Series X, więc możesz go sprawdzić do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę wyzwanie, jakim było zabezpieczenie jednostki, zapasy prawdopodobnie nie wystarczą na długo.

Chociaż nie są dostępne żadne zakupy zwykłe, będziesz mieć możliwość wysłania go do domu lub zażądania odbioru w sklepie.

Jak w przypadku każdej większej premiery sprzętu, popyt na Xbox Series X i jego konkurenta, PlayStation 5, jest ogromny, a zwykłe problemy z podażą i popytem potęguje fakt, że obie konsole nowej generacji zostały uruchomione podczas pandemii. Wielu sprzedawców detalicznych sprzedało konsolę wyłącznie online. Największym problemem było odgadnięcie, kiedy i gdzie nastąpi kolejne uzupełnienie PS5 lub Xbox Series X / S, i nie ma jasnego wskazania, kiedy wznowią zakupy w sklepie.

Xbox Series X

Ceny przyjęte w momencie publikacji.

Xbox Series X to flagowa konsola Microsoftu, służąca jako najpotężniejsza (i największa) opcja.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook