Różności i nowinki technologia

YouTube sprawdził, jak vlogerzy otwierają swoje filmy

YouTube sprawdził liczby i odkrył, jakie powitanie najczęściej używają jego vlogerzy do otwierania filmów: „Hej, chłopaki”. Te ustalenia mogą nie być zaskakujące, jeśli oglądałeś dużo YouTube, ale raport w rzeczywistości pokazuje o wiele więcej, w tym, kim są zdobywcy drugiego miejsca, jak zmieniała się popularność powitań na przestrzeni czasu i jak gatunek wideo wpływa na najpopularniejsze otwory. Po prostu wskoczmy do tego!

Aby uzyskać te wyniki, YouTube przeprowadził sporo analizy danych, przyglądając się napisom wygenerowanym automatycznie i przez twórców z ponad miliona filmów. YouTube wybrał filmy, które miały ponad 20 000 wyświetleń z kanałów, które miały ponad 20 000 subskrybentów, dlatego warto zauważyć, że wyniki bardziej odzwierciedlają otwieranie stosunkowo popularnych filmów niż każdego pojedynczego filmu na platformie.

Drugie miejsce zmieniało się z biegiem czasu, ale „Hej, chłopaki” zawsze było dominujące.
: YouTube

YouTube przedstawia również sposób, w jaki twórcy różnych gatunków otwierają swoje filmy. Na przykład filmy sportowe znacznie częściej zaczynają się od „Co się dzieje?” podczas gdy filmy podróżnicze zaczynają się od „Dzień dobry” w 9% przypadków. „Hej, chłopaki” zajmuje drugie miejsce, jeśli chodzi o otwieranie teledysków o tematyce technicznej, a „Panie i panowie” ledwo je kończy (chociaż wolę „Panie, panowie” Toma Scotta).

Z pewnością są tutaj pewne wartości odstające.
: YouTube

W artykule przyjrzymy się również międzynarodowym pozdrowieniom od twórców z Brazylii, Francji, Niemiec i Meksyku. Zaskakujące jest to, że tylko jeden ma frazę na pierwszym miejscu, które można przetłumaczyć na „Hej, chłopaki”, co sprawia, że ​​wydaje się, że jest to otwarcie bardziej anglojęzyczne niż globalne.

„Coucou tout le monde” tak witam wszystkich od teraz.
: YouTube

Aby pobawić się interaktywną osią czasu z pozdrowieniami dla siebie (i zapoznać się z niektórymi popularnymi kanałami, od niesławnego „Hej VSauce, tu Michael” po „Co słychać, Greg?”), Możesz przejść do artykułu na YouTube. Być może będzie to podsumowanie tego, jak ludzie kończą swoje filmy w następnej kolejności, dzięki czemu będę mógł zorientować się, jak powinienem kończyć te posty na blogu.

Zostaw komentarz

Maciek Luboński
Z wykształcenia jestem kucharzem , ale to nie przeszkadza mi pisać dla Was tekstów z wielu ciekawych dziedzin , których sam jestem fanem.Piszę dużo i często nie na tak jak trzeba , ale co z tego skoro tak naprawdę liczy się pasja.

Najlepsze recenzje

Video

gallery

Facebook